1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAFTANIN ZOR MAÇI
HAFTANIN ZOR MAÇI

HAFTANIN ZOR MAÇI

Telsim Birinci Lig’de direkt terfi şansı devam eden iki takım Mormenekşe ile Hamitköy, pazar günü Mormenekşe’de karşılaşacaklar. Zorlu mücadele öncesi her iki takımda eksiklikler sıkıntı oluşturuyor. Mormenekşe 34 puanla üçüncü sırada bulunurk

A+A-

 

 

Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu, geçen haftaki Ozanköy galibiyetinin kendilerine büyük moral verdiğini belirtirken, Hamitköy Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün ise Esentepe deplasmanında galip döndüklerini ve eksiklere rağmen kazanmak için inançlarının var olduğunu söyledi

 

Kaya EMİROĞLU

 

Telsim Birinci Lig’de direkt terfi şansı devam eden iki takım Mormenekşe ile Hamitköy, pazar günü Mormenekşe’de karşılaşacaklar. Zorlu mücadele öncesi her iki takımda eksiklikler sıkıntı oluşturuyor. Mormenekşe 34 puanla üçüncü sırada bulunurken, Hamitköy 32 puanla 4 dördüncü sırada yer alıyor.

 

ŞERİFOĞLU: “OZANKÖY GALİBİYETİ MORAL VERDİ”

 

Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu, geçen haftaki Ozanköy galibiyetinin kendilerine büyük moral verdiğini, bu moralle yarışa devam etmek amacında olduklarını kaydetti. Takımdaki eksiklikleri hatırlatan Şerifoğlu, buna rağmen ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

“Lig yarışı devam ediyor. Hamitköy tecrübeli bir ekip. Bunun bilincindeyiz” şeklinde konuşan Şerifoğlu, bu maçın erken final gibi bir maç olduğuna işaret etti. Ozanköy maçında on kişi kalmalarına rağmen kazanmayı başardıklarını, bunun önemli olduğunu ve kendilerine müthiş bir moral verdiğini belirten Şerifoğlu, bütün takım yanında özellikle Cemil, Mehmet Fuat, Sami Ergazi, Ahmet Arıkan ve Fevzi’nin gayretli oyunlarının takıma büyük katkı sağladığının altını çizdi.

 

ÖZGÜRGÜN: “GALİBİYET AVANTAJ SAĞLAR”

 

Hamitköy Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün ise eksik kadroya rağmen Esentepe karşısında deplasmanda galip geldiklerini belirterek, eksiklerin hala devam ettiğini, ancak kazanmak için inançlarının var olduğunu söyledi.

Takımda havanın iyi olduğunu ifade eden Özgürgün, Mormenekşe maçının kolay maç olmayacağını, iki takım açısından da önemli olduğunu, galip gelenin avantaj kazanacağına işaret etti. Hamitköy’de geçen hafta ayağında kırık tespit edilen Kenan kadroda yer alamayacak. Sakatlığı devam eden İbrahim Göçer ve Sadullah’ın da oynama ihtimali zor görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 513 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler