1. HABERLER

  2. DERGİLER

  3. Haftanın Yeni Albüm ve Single Haberleri
Haftanın Yeni Albüm ve Single Haberleri

Haftanın Yeni Albüm ve Single Haberleri

Haftanın Yeni Albüm ve Single Haberleri

A+A-


Ersin Kaşif

JOSH GROBAN VE YEDİNCİ STÜDYO ALBÜMÜ "STAGES"

Daha önce Grammy Ödülleri'ne aday gösterilen Josh Groban, geçtiğimiz gün katıldığı ABC programı Good Morning America'da müjdeyi verdi! Müzisyenlik, söz yazarlığı, aktörlük ve albüm yapımcılığı olmak üzere birçok farklı alanda dikkatleri üzerine çekmiş olan Groban’ın yeni albümü Stages tüm zamanların en iyi müzikal eserlerini barındırıyor. Josh Groban’a göre bu albüm, parçaların muhteşem bir ahenkle bir araya geldiği ve yılların eskitemediği müzikal eserlere yeni bir yorum, yeni bir hikaye getirecek bir albüm. Hayatında daha önce hiç birşeyden, bir müzikalden aldığı enerjiden daha fazla etkilenmediğini ifade eden Groban; bu albümün, daha önce sahneye koyulmuş, ona ilham veren ve anılarını biriktirmesini sağladığı melodilere bir saygı duruşu niteliğinde olduğunu da ekliyor.Yapımcılığını Humberto Gatica ve Bernie Herms'in üstlendiği albümün kayıtları ise Los-Angeles ve Londra - Abbey Road Stüdyolarında tamamlandı. 75 kişilik bir orkestra ekibiyle kaydedilen albümde yer alan şarkıların içerisinde ise yok yok! Bu albümde Les Misérables'dan "Bring Him Home", Rodgers & Hammersteins Carouselden "Youll Never Walk Alone" ve Phantom of the Opera "All I Ask of You" olmak üzere sanat tarihine adını altın harflerle yazdıran müzikal parçalarını Groban yorumuyla dinleme şansı bulacağız. Hafızalarımıza Gene Wilder sesiyle kazınmış "Pure Imagination"ın Groban yorumu ise albümün en büyük süprizlerinden biri olacak. Groban'a bu albümde Kelly Clarkson, Audra McDonald ve Chris Botti de eşlik ediyor.
Ön satışı bugün itibarıyla başlayan albüm için Josh Groban'ın kendi web sitesi http://www.joshgroban.com/'u ya da iTunes üzerinden satın almak isterseniz http://apple.co/1NJ93OO adresini ziyaret edebilirsiniz. Albüm trailerını http://bit.ly/1Gr6jQo üzerinden izleyebilirsiniz. Albümde yer alan şarkılar ise şu şekilde: Pure Imagination (from Charlie and The Chocolate Factory) What I Did For Love (from A Chorus Line) Bring Him Home (from Les Misérables) Le Temps Des Cathédrales (from Notre Dame de Paris)
All I Ask Of You (from The Phantom of the Opera) (feat. Kelly Clarkson) Try To Remember (from The Fantasticks) Over the Rainbow (from The Wizard of Oz)Children Will Listen/Not While I'm Around (from Sweeney Todd/Into the Woods) You'll Never Walk Alone (from Carousel) Old Devil Moon (from Finian's Rainbow) (feat. Chris Botti) Finishing the Hat (from Sunday in the Park with George) If I Loved You (from Carousel) (feat. Audra McDonald) Anthem (from Chess). (Kaynak EMI Music).
--------------------------------------------------------------------------------------

MICHAEL CANITROT "YOUNG FOREVER" İLE KARŞINIZDA!

Fransız DJ, yapımcı ve So, Happy in Paris? partilerinin yaratıcısı Michael Canitrot yeni single’ı Young Forever ile karşınızda! Canitrot Paris, Amsterdam, Londra ve New York olmak üzere 4 farklı şehirde sürdürdüğü kayıt çalışmalarını geçtiğimiz ay tamamladı. Bu çalışmaların ilk meyvesi ise "Young Forever" oldu. Melodisi, derinliği ve verdiği enerjiyle dinleyeni yanına çekmeyi başarıyor. Parçanın içinde yer alan çocuk korosunun mix'i ise daha önce Sam Smith, Clean Bandit, Naughty Boy ve Gordon City olmak üzere bir çok önemli müzisyenle çalışan Grammy ödüllü Wez Clarke'a ait. California dağlarında çekilen parçanın macera dolu videosunu izlemek isterseniz http://bit.ly/1EaKl1M üzerinden izleyebilirsiniz.

Young Foreverı iTunes üzerinden satın almak isterseniz ise http://apple.co/1HRU3ty adresini ziyaret edebilirsiniz. Bundan on sene önce Paris'te başlayan ve dünyanın en özgün partisi unvanını alan parti serisinin yaratıcısı Canitrot, sınırlarını kısa zamanda Miami'den Tokyo'ya uzanan bir coğrafyada genişletme başarısı yakaladı. Her performansında farklı görsel ve işitsel şovlarla müzikseverlerin algı kapılarını aralayan Canitrot'un daha önce Louvre Müzesinin bahçesinde ve So, Happy in Paris? serisinin 10. yıl dönümünde Eiffel'in en üst katında verdiği parti büyük ses getirdi. Uluslararası sanat camiasında Paris partilerinin yaratıcısı olarak tanınan ve şu ana kadar Rio de Janerio'dan Tokya'ya, Los Angeles'dan Barcelona'ya dünyanın en prestijli gece kulüplerinde sahne alan Michael Canitrot’un yeni single’ı Young Forever’ı dinlemeden geçmeyin! (Kaynak EMI Music).

Bu haber toplam 726 defa okunmuştur
Adres Kıbrıs 206. Sayısı

Adres Kıbrıs 206. Sayısı

Önceki ve Sonraki Haberler