1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HAFTANIN PROGRAMI
HAFTANIN PROGRAMI

HAFTANIN PROGRAMI

Telsim Süper Lig, Birinci Lig, İkinci Lig Doğu ve Batı ile Birinci Yükselme Ligi Doğu ve Batı gruplarında hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ve bu maçları yönetecek hakemle belirlendi.

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig, Birinci Lig, İkinci Lig Doğu ve Batı ile Birinci Yükselme Ligi Doğu ve Batı gruplarında hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ve bu maçları yönetecek hakemle belirlendi. Program şöyle:

 

Yarın

Telsim Süper Lig

Güzelyurt Zafer Stadı: Göçmenköy – Doğan T.B. (Serdar Bilgimer)

Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı: Lapta – Cihangir (Osman Özpaşa)

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı: Düzkaya – Lefke (Serkan Şimşek)

Türkmenköy Mehmet Ali Toker Stadı: Mağusa T.G. – Yenicami (Fehim Dayı)

 

Telsim Birinci Lig

Mustafa Özkayım Stadı: Ozanköy – Görneç (Ali Özgül)

Osman E. Mehmet Stadı: Y. Boğaziçi – A. Yeşilova (Gökhan Koşer)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu

Akdoğan Özgürlük Stadı: Akıncılar - Akova (Olkan Özyanık)

Mehmetçik Stadı: Mehmetçik – Vadili (Utku Hamamcıoğlu)

Mağusa Harika Sahası: Maraş – Dörtyol (Ulus Sediral)

Paşaköy Sahası: Turunçlu U. – Gençler B. (Abdullah Adem)

Dipkarpaz Sahası: Dipkarpaz – Mutluyaka (Ömer Ateş)

 

Yükselme Ligi Doğu Grubu

Beyarmudu Sahası: Beyarmudu – Civisil (Hakkı Emir)

Çayönü Sahası: Çayönü – Geçitkale (Emre Çevikdal)

Alaniçi Sahası: Alaniçi – Ötüken (Özal Çağlayan)

Esentepe Stadı: Bahçeli – Paşaköy (Ömer Doğru)

 

Pazar

Telsim Süper Lig

Yakup Özorun Stadı: B. Bağcıl – K. Kaymaklı (Mehmet Sezener)

Gönyeli Stadı: Gönyeli – Tatlısu (Murat Sapsızoğlu)

Girne 20 Temmuz Stadı: Türk Ocağı – Çetinkaya (Ecvet Kanatlı)

 

Telsim Birinci Lig

Mehmet Ali Toker Stadı: Türkmenköy – Hamitköy (Savaş Tilki)

Çanakkale Sahası: Dumlupınar – Binatlı (Aziz Dayı)

Serdarlı Sahası: Serdarlı – Esentepe (Alkın Gedikoğlu)

Atatürk Stadı: Gençlik Gücü – Mormenekşe (Mehmet Malek)

Güzelyurt Zafer Stadı: Baf Ü.Y. -  Çanakkale (Hakan Muhtaroğlu)

 

Telsim İkinci Lig Batı Grubu

Göçmenköy Sahası: Dağyolu – Girne H.E. (Timur Ercan Bodi)

Cihangir Sahası: Değirmenlik – Ağırdağ B. (Kerem Eran)

Emek Stadı: Doğancı – Pınarbaşı (Emre Öztaşlı)

Alsancak Sahası: Karşıyaka – Denizli (Irmak Emin)

Fikri Karayel Stadı: Yalova – Gaziveren (Serkan Durmaz) 

 

Yükselme Ligi Doğu Grubu

İncirli Sahası: İncirli – Ergazi (Tufan Çerçioğlu)

 

Yükselme Ligi Batı Grubu

Gaziköy Sahası: Gaziköy – Minareliköy (Fedlan Kılıçoğlu)

Dikmen Sahası: Dikmen – Ortaköy (Kerim Şad Kolozali)

Yılmazköy Sahası: Yılmazköy – Karaoğlanoğlu (Mustafa Öztugay)

Zümrütköy Sahası: Zümrütköy – Kozan (Ozan Kel)

Gayretköy Sahası: Gayretköy – Akçay (Ahmet Karaoğulları)

 

Not: Genç takım karşılaşmaları 12:00’de, A Takım karşılaşmaları 14:30’da, Yükselme Ligi karşılaşmaları saat 10:30’da başlayacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 500 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler