1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HABER VERMEDEN AYRILDILAR
HABER VERMEDEN AYRILDILAR

HABER VERMEDEN AYRILDILAR

Düzkaya’nın yabancı statüsündeki oyuncuları Mustafa Tabakçı ve Ahmet Cesurer, sessiz ve gizlice geçtiğimiz gece ülkelerine geri döndü Düzkaya’da şok HABER VERMEDEN AYRILDILAR… Telsim Süper Lig ekiplerinden Düzkaya’da hafta sonu oy

A+A-

 

 

 

Düzkaya’nın yabancı statüsündeki oyuncuları Mustafa Tabakçı ve Ahmet Cesurer, sessiz ve gizlice geçtiğimiz gece ülkelerine geri döndü

Düzkaya’da şok

 

HABER VERMEDEN AYRILDILAR… Telsim Süper Lig ekiplerinden Düzkaya’da hafta sonu oynanacak K.Kaymaklı maçı öncesi beklenmedik bir gelişme yaşandı. Bu sezon Düzkaya kadrosunun yabancı statüsünde bulunan iki ismi Mustafa Tabakçı ve Ahmet Cesurer, kimseye haber vermeden pazartesi gecesi eşyalarını toplayarak adadan ayrıldı

2011-2012 Telsim Süper Ligi’nin 5’inci hafta sonunda henüz puanla tanışamayan ve oldukça sıkıntılı günler geçiren Girne bölgesi takımlarından Düzkaya’ya bir darbe de yabancı statüsünde kadrosunda bulunan Türkiyeli oyuncularından geldi.

Mustafa Tabakçı ve Ahmet Cesurer dün yapılan idmana ne teknik adam Ahmet Dedekorkut’a ne de kulüp yönetiminde bulunan herhangi bir yetkiliye mazeret göstermeden dün yapılan antrenmana çıkmadılar.

Yaşanan bu gelişmeler her iki oyuncunun da Girne’de Serenli Tatil Köyü’nde ikamet ettikleri ve tüm eşyalarını toplayarak odalarını boşalttıkları belirtildi.

Dünkü idman sonrası yaşanan bu gelişmeler üzerine Düzkaya yönetiminin duruma netlik kazandırmak amacıyla konuyla ilgili araştırma yaptıkları ve polis muhaceretten her iki oyuncunun da Türkiye’ye dönüş yaptıkları öğrenildi.

 

HULUSİOĞLU: “BİZLER DE SİZLER GİBİ ANİ VE TESADÜFİ ÖĞRENDİK”

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Düzkaya Kulübü Başkanı Mehmet Hulisioğlu şöyle konuştu: “Şu an ne söyleyeceğimi bilemiyorum, bizler de sizler gibi yaşanan bu gelişmeyi ani ve tesadüfi öğrendik. Pazar günü oynan ve Tatlısu’ya 2-1 kaybettiğimiz karşılaşma sonrası her iki oyuncuyla gece yemekte bir araya geldim ve kendilerine sizi moralsiz gördüm diyerek yanlarına yanaştım. Kulüp başkanı olarak maçı değerlendirdim ve gerek Tatlısu gerekse bundan önce ortaya koyduğunuz performanslar iyi seviyede değil. Sizlerden beklentim çok daha fazladır ve kendinizi biraz daha toparlamalısınız diye uyarıda bulundum. Eğer performanslarınız böyle kalırsa her ikinizi de çok geçmez takımdan ben gönderecem diye göndermede bulundum. Bu konuşmalar ardından pazartesi öğrendik ki kendileri apar topar eşyalarını toparlayarak ülkelerine geri döndüler ve bizde bu gelişmeyi dünkü idmana katılmamaları sonrasında öğrendik” diye konuştu.

 

 

Bu haber toplam 1875 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler