1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. HABER BEKLİYORLAR
HABER BEKLİYORLAR

HABER BEKLİYORLAR

Bağcıl yola hangi teknik adam ile devam edeceğine en geç pazartesi günü karar verecek

A+A-

 

 

Bostancı Bağcıl teknik adam arayışlarına devam ederken, Turgay Kara ve Tayfun Kurtarıcıoğluları ile görüşüldüğü ve bu isimlerin Bağcıl’dan haber beklediği belirtildi. Bağcıl yola hangi teknik adam ile devam edeceğine en geç pazartesi günü karar verecek

 

Telsim Süper Lig’in 15’inci haftasında kendi sahasında Lefke’ye mağlup olan Bostancı Bağcıl’da görevi bırakan Ahmet Soğukpınar’ın yerine gelecek olan yeni teknik direktörün netlik kazanması pazartesi gününe kaldı.

Futbolcuların kendi kendilerine antrenman yaparken ve hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Tatlısu karşılaşmasında takımın başında U19 takımı antrenörü İzzet Küçükbekir çıkacak.

 

KARAR EN GEÇ PAZARTESİ

Takımın başına getirilecek yeni teknik adam konusunda aceleci davranmayan Bostancı Bağcıl yönetimi, geçtiğimiz sezon Gönyeli’yi çalıştıran ve bu sezon takım çalıştırmayan Turgay Kara ile bir görüşme yaptı. Bağcıl’ın görüştüğü diğer bir isim kısa bir süre önce Tatlısu’daki görevini bırakan Tayfun Kurtarıcıoğluları. Turgay Kara ve Tayfun Kurtarıcıoğluları’nın Bağcıl ile yaptıkları görüşmelerin ardından her iki teknik adamın haber bekledikleri, Bostancı Bağcıl’ın ise bu konudaki kararını en geç Pazartesi gününe kadar verip iki teknik adamdan biri ile anlaşacağı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 666 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler