1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÜVENSİZLİK ÖNERGESİ İÇİN NE DEDİ?
GÜVENSİZLİK ÖNERGESİ İÇİN NE DEDİ?

GÜVENSİZLİK ÖNERGESİ İÇİN NE DEDİ?

Başbakan İrsen Küçük, dört muhalefet partisinin, Cumhuriyet Meclis’ine “güvensizlik önergesi” vermesini; “Hükümet çalışmalarının ve ekonominin iyiye gittiği bu dönemlerde muhalefet partilerinin huzursuz olmaları gayet doğal. Bu gid

A+A-

 

 

Başbakan İrsen Küçük, dört muhalefet partisinin, Cumhuriyet Meclis’ine “güvensizlik önergesi” vermesini; “Hükümet çalışmalarının ve ekonominin iyiye gittiği bu dönemlerde muhalefet partilerinin huzursuz olmaları gayet doğal. Bu gidişi önleyebilmek için bazı girişimler yapacaklardır” sözleriyle değerlendirdi.

Başbakan İrsen Küçük, bir kabulü sırasında yöneltilen soruya verdiği yanıtta, bunun ilk güvensizlik önergesi olmadığını, muhalefet partilerinin daha önce de güvensizlik önergesi verdiğini anımsatarak, “Bu konuda muhalefetin endişelerini iyi anlıyoruz” şeklinde konuştu.

Başbakan Küçük, “Hükümet çalışmalarının ve ekonominin iyiye gittiği bu dönemlerde muhalefet partilerinin huzursuz olmaları gayet doğal. Bu gidişi önleyebilmek için bazı girişimler yapacaklardır. Bunu başka türlü yorumlamak da mümkün değildir. Muhalefettir hakları da var. Meclis grubumuz bunu değerlendirecektir” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 872 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler