1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GURUR DUYDUK
GURUR DUYDUK

GURUR DUYDUK

“Hayal edemezsin” isimli şarkısı ile son dönemlere damgasını vuran Fikri Karayel, Cumartesi gecesi bir ilke daha imza attı. Ülkenin en prestijli konserlerinin verildiği Port Cratos Otelde sahne alan ilk yerli sanatçı olma şansını elde eden Kar

A+A-

 

 

 

“Hayal edemezsin” isimli şarkısı ile son dönemlere damgasını vuran Fikri Karayel, Cumartesi gecesi bir ilke daha imza attı. Ülkenin en prestijli konserlerinin verildiği Port Cratos Otelde sahne alan ilk yerli sanatçı olma şansını elde eden Karayel, yaklaşık beş yüz kişi karşısında bestelerini seslendirdi. “Hayal edemezsin”in yanı sıra, “Morg”, “Beni bırakma”, “Şehit” gibi popüler şarkılarını da dinleyicileri ile paylaşan Karayel, listesine eklediği cover parçalar ile de geceye ayrı bir hava kattı. Yaklaşık iki saat boyunca aralıksız sahne de kalan Karayel, performansı ile uzun yıllar adından söz ettireceğini bir kez daha gösterdi.

 

ADANIN EN GÖZDE MÜZİSYENLERİ

Fikri Karayel'e davulda Ahmet Zilci, basgitarda Cahit Kutrafalı, gitarda Emre Yazgın, Klavyede Tolga Erzurumlu ve vokallerde Ezgi Akgürgen eşlik ederken, müzisyenlerde performansları ile katılımcılara hem görsel, hem de işitsel bir ziyafet sundu.

 

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLERİN SAHNESİ

Ülkenin en prestijli konserlerinin yer aldığı Port Cratos Otel sahnesinde, Türkiye'nin birçok ünlü isminin yanı sıra, Anastasia ve Gypsy Kings gibi dünyaca ünlü isimler de yer almıştı.

 

 

 

 

 


Fotoğraflar Burçin AYBARS

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1047 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler