1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Gürpınar: “İşbirliğimiz artarak devam edecek”
 Gürpınar: “İşbirliğimiz artarak devam edecek”

Gürpınar: “İşbirliğimiz artarak devam edecek”

İçişleri ve Çalışma Bakanı Aziz Gürpınar İskele Belediyesi’ni ziyaret etti.

A+A-

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere İskele ’ye gelen İçişleri ve Çalışma Bakanı Aziz Gürpınar,  İskele Belediyesi’ni de ziyaret etti.  Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu tarafından karşılanan Gürpınar’a, Belediye’nin çalışmaları hakkında bilgi verildi. İçişleri ve Çalışma Bakanı Aziz Gürpınar’a, İskele Bölgesi’ndeki temaslarında Bakanlık Müsteşarı Hasan Alicik ile Özel Kalem Müdürü Vechi Cezaroğlu ve İskele Kaymakamı Ahmet Cenk Musaoğulları eşlik etti.

İskele Belediyesi’ni ziyaretinde konuşan Bakan Aziz Gürpınar, Çalışma Bakanlığı döneminde İskele Belediyesi ile başlayan işbirliğinin İçişleri ve Çalışma Bakanlığı döneminde de artarak devam edeceğini söyledi. Gürpınar ayrıca, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na, bölgedeki diğer belediyelere yapmış olduğu katkılardan ötürü teşekkür etti. Bakan Gürpınar, konuşmasının sonunda bundan sonraki süreçte İskele Belediyesi ile daha da güzel işlere imza atacaklarına inanç belirtti.

Sadıkoğlu: “Bir değil yarım ekmeği bile paylaşmaya hazırım”
İçişleri ve Çalışma Bakanı Aziz Gürpınar’a ziyaretinden ötürü teşekkürlerini sunan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ise göreve geldiği ilk günkü heyecanının artarak devam ettiğini söyledi. Bölgedeki diğer belediyelere yapmış olduğu katkılara da değinen Sadıkoğlu, ‘bir değil, yarım ekmeği bile paylaşmaya devam edeceğim’ dedi.  “Niyet, istek ve Sevdamız İskele” diyen İskele Belediye Başkanı,  İskele Kaymakamlığı’na bağlı 4 Belediye için de aynı durumun geçerliği olduğunu belirtti. Sadıkoğlu ayrıca güneşin doğması ve batması nasıl engellenemiyorsa İskele ve bölgesinin gelişmesinin de engellenemeyeceğine vurgu yaptı.

Teşekkür plaketi
İskele Belediyesi’ndeki görüşmenin ardından İçişleri ve Çalışma Bakanı Aziz Gürpınar ve beraberindekiler İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile birlikte tadilatı biten ve hizmete açılan İskele Kaymakamlığı’na bağlı Mehmetçik Bucağı’nı ziyaret etti. Gürpınar açılışta yaptığı konuşmada İskele Kaymakamlığı’na bağlı Mehmetçik Bucağı’nın tadilat ve düzenlenmesine yapmış olduğu katkılardan dolayı İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na teşekkür etti ve plaket takdim etti. yd

Bu haber toplam 807 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler