1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÜNDEM: ÇALIŞMA İZİNLER VE SAYIŞTAY RAPORU
GÜNDEM: ÇALIŞMA İZİNLER VE SAYIŞTAY RAPORU

GÜNDEM: ÇALIŞMA İZİNLER VE SAYIŞTAY RAPORU

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu yarın toplanacak. Yasama işlevli toplantının saat 10.00’da başlaması bekleniyor.

A+A-

 

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu yarın toplanacak.

Yasama işlevli toplantının saat 10.00’da başlaması bekleniyor.

Meclis Genel Kurulu’nun yarınki toplantısının gündeminde, Dilekçe Komitesi’nin 20 Şubat’taki toplantısında aldığı kararları gösteren cetvel, Yabancıların Çalışma İzinleri (Değişiklik) Yasa Tasarısı; Sayıştay Raporlarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici (Özel) Komite’nin görüşüp hazırladığı 4 rapor ve bir de karar tasarısı yer alıyor.

Sayıştay Raporlarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici (Özel) Komitenin görüşüp rapor hazırladığı Sayıştay denetim raporları şu konularda:

“KKTC Hentbol Federasyonu Adına, KKTC Merkez Bankası Tarafından Çıkarılan Devlet Çeklerinin Hentbol Federasyonu Hesabına Yatırılmaması Hakkında Sayıştay Denetim Raporu ile KKTC Hentbol Federasyonu Adına Gümrüksüz İthal Edilen Kupa, Madalya ve Şiltlerin Özilkem Ltd. Tarafından Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığına Satışının Yapılması.

Güzelyurt Belediyesi 2006 Mali Yılına Ait Sayıştay Denetim Raporu (S.R.No:111/4/2008); Güzelyurt Belediyesi 2007-2008 Mali Yıllarına Ait Sayıştay Denetim Raporu ile Güzelyurt Belediyesi 2009 Mali Yılına Ait Sayıştay Denetim Raporuna ilişkin Raporu.

Lefkoşa Kaymakamlığı 2007, 2008, 2009 ve 2010 Mali Yıllarına Ait Gelir Hesapları Sayıştay Denetim Raporu Lefkoşa Kaymakamlığı 2008 Mali Yılına Ait Gelir Hesapları Sayıştay Denetim Raporu.

İskele Kaymakamlığı ile Mehmetçik Bucağı 2007-2009 Mali Yıllarına Ait Gelir Hesapları Sayıştay Denetim Raporu ile İskele Kaymakamlığı ile Mehmetçik Bucağı 2010 Mali Yılına Ait Gelir Hesapları Sayıştay Denetim Raporuna ilişkin Raporu.”

Meclis Genel Kurulu’nda ayrıca “Cihangir Köyünde Abohor Camii Vakfına Ait 200 No’lu Parselden Geçit Hakkı Verilmesi İle İlgili İstibdal İşleminin Onaylanması ve İstibdal Ödeneklerinin İlgili Vakıflar Adına Açılacak İstibdal Fonu Hesabına Yatırılmasına İlişkin Karar Tasarısı” da ele alınacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 627 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler