1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÜNCELLEME KURSU BAŞLADI
GÜNCELLEME KURSU BAŞLADI

GÜNCELLEME KURSU BAŞLADI

UEFA formatında antrenörlük güncelleme kursları dün KTFF Eğitim-Üst Kurulu Başkanı Mustafa Borataş önderliğinde başladı

A+A-

 

 

B lisansı güncelleme kursları dün Göçmenköy antrenman sahasında başladı. 24 antrenörün katıldığı kurs 5 gün süreceğini belirten KTFF Eğitim-Üst Kurulu Başkanı Mustafa Borataş, A lisans ve teknik direktörlük kurslarıyla da ilgili bilgi verdi

 

Çağan Kutgüner

 

UEFA formatında antrenörlük güncelleme kursları dün Göçmenköy antrenman sahasında KTFF Eğitim-Üst Kurulu Başkanı Mustafa Borataş önderliğinde başladı. B lisanslarını güncelleyecek olan 24 antrenör kursa katılırken kursun 5 gün süreceği belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunun Borataş “Daha önce B lisansları bulunan antrenörler lisanslarını güncelleyerek ileride A lisansı için yapılacak kurslara katılmaya hak kazanacaklar” dedi. A lisansı güncelleme kursuna katılanların da seneye teknik direktörlük kurslarına katılarak teknik direktör olabileceğini belirten Borataş, A lisansı kurslarının ise 16-21 Eylül’de olacağını belirtti.

 

BORATAŞ: “KATILMAYANLAR AÇIKTA KALACAK”

Önümüzdeki hafta yapılacak olan A lisansı güncelleme kurslarına da aynı yoğunlukta katılım beklediğini belirten Borataş,  A lisansını güncellemeyenlerin önümüzdeki sene açılacak olan teknik direktörlük kurslarına katılamayacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 477 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler