1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'GÜÇLÜ EKİPLER VAR'
GÜÇLÜ EKİPLER VAR

'GÜÇLÜ EKİPLER VAR'

Telsim Birinci Ligi’nde mücadele edecek olan Vadili sezonu 3 Ağustos’ta açıyor

A+A-

 

 

 

 

Geçtiğimiz sezon Telsim İkinci Ligi Doğu Grubu Şampiyonu olarak Birinci Lig vizesi alan Vadili, yeni futbol sezonunda ilk 5 sırayı zorlamayı hedefliyor. Takımı çalıştıracak olan Mehmet Menekşeli, Gönyeli, Tatlısu, Düzkaya ve Mormenekşe’nin diğer ekiplere göre daha güçlü olduğunu vurguladı

 

Telsim Birinci Ligi’nin yeni takımı Vadili yeni sezon hazırlıklarına başladı. Sezonu 3 Ağustos’ta açmayı planlayan Vadili antrenör olarak Mehmet Menekşeli ile anlaştı.

Son iki sezondur şampiyon olarak bu yıl Telsim Birinci Ligi’nde mücadele edecek olan Vadili’nin bu sezonki hedefi ligde kalmak ve ilk 5’i zorlamak olacak. Bu sezon takımın başına getirilen Mehmet Menekşeli ligde çok güçlü rakipleri bulunduğunu bu sebeple de lig öncesi çok iyi hazırlanmaları gerektiğini belirtti. Gönyeli, Tatlısu, Düzkaya ve Mormenekşe’nin şu anda ligdeki diğer takımlara oranla daha güçlü göründüğünü söyleyen Menekşeli yine de futbolun her türlü sürprize açık olduğunu belirtti.

Vadili’de geçen sezon takımda kiralık olarak futbol oynayan Ahmet, Seyfi ve Vural’ın takımda kalıp kalmayacakları netlik kazanmazken, geçen sezon Yeniboğaziçi’nde kiralık olarak futbol oynayan Fırat ve Murat bu sezon takımları Vadili’ye geri döndü. Ayrıca Yeniboğaziçi futbolcusu Hasan’ın da transfer edileceği söylendi. Vadili takımında şu anda 17 futbolcu bulunduğunu söyleyen Mehmet Menekşeli takıma birkaç takviye daha yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Yeni sezonu 3 Ağustos’ta açmayı planlayan Vadili’de en büyük sıkıntı futbol sahasının bakıma alınması ve ilk devrenin sonuna kadar da bakımda kalacak olması. Vadili’de şu anda resmi maçların ve antrenmanların nerede yapılacağı henüz belli olmadı. Vadili’li yöneticiler bölgedeki birçok çim sahanın bakımda olduğunu belirttiler ve saha problemini çözebilmek için Beyarmudu ve Türkmenköy takımlarında sahalarını kullanabilmek için izin isteyeceklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 452 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler