1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÜÇLERİNİ DENEDİLER: 1-1
GÜÇLERİNİ DENEDİLER: 1-1

GÜÇLERİNİ DENEDİLER: 1-1

Telsim Süper Lig’in iki temsilcisi Cihangir ile Bostancı Bağcıl, dün Cihangir antrenman sahasında bir hazırlık karşılaşması oynadı. Cihangir bu sezon ikinci, B.Bağcıl ise ilk hazırlık maçını oynama şansı yakaladı. İki takımın da bol bol futbolcu den

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig ekiplerinden Cihangir ve Bostancı Bağcıl dün hazırlık karşılaşmasında bir araya geldi

 

 

Necmi Belge

 

Telsim Süper Lig’in iki temsilcisi Cihangir ile Bostancı Bağcıl, dün Cihangir antrenman sahasında bir hazırlık karşılaşması oynadı. Cihangir bu sezon ikinci, B.Bağcıl ise ilk hazırlık maçını oynama şansı yakaladı. İki takımın da bol bol futbolcu denediği karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

 

CİHANGİR YABANCI OYUNCU DENEDİ

Orta hakemliğini Kerem Eran’ın yaptığı karşılaşmaya her iki takım da yeni transfer ettikleri ve etmeyi düşündükleri futbolcuları sahaya sürerek başladı. Cihangir teknik direktörü Fırat Canova, 3 Kamerun ve 1 Gana kökenli futbolcuyu bu karşılaşmada denedi. William, Eteme forvette yer alırken, Romary ile Ganalı Emmanuel’i orta sahada denedi. Bu futboclulardan orta sahada görev yapan Romary ile forvet oyuncusu William oynadıkları futbol ile dikkat çekti. Cihangir teknik adamı Canova, bu dört futbolcudan iki tanesini kadrolarına dahil edebileceklerini dile getirdi.

 

ERTAÇ DİKKAT ÇEKTİ

Bostancı Bağcıl’da Toygar Davuclu, Binatlı’dan transfer edilen ve bu maçta oynadığı futbol ile yıldızlaşan Berkem’i orta sahada oynattı. Sol bekte Hurşit, ön liberoda Erwin ve stoperde Tolga’yı denedi. Davulcu ayrıca Küçük Kaymaklı’dan kadroya dahil edilen golcü futbolcu Ertaç Taşkıran’ı bu maçta sahaya sürdü. Taşkıran oynadığı etkili futbol ile dikkat çeken isimler arasında yer aldı.

 

TEKNİK ADAMLAR UYARDI

Oyunun genelinde Cihangir’in henüz istediği oyunu sahaya yansıtamadığı gözlemlendi. Bunun yanında Bostancı Bağcıl’ın ilk hazırlık maçı olmasına rağmen rakibine oranla daha hazır durumda olduğu görüldü. İlk 35 dakika içerisinde Cihangir teknik direktörü Fırat Canova takımının sahaya yansıttığı futboldan memnun olmazken, kenardan yüksek sesle uyarılarda bulundu. Maç boyunca Bostancı Bağcıl teknik direktörü Toygar Davulcu yeni tranferleri ve denediği oyuncuları sürekli ikaz etti. Karşılaşma bir hazırlık maçı olmasına karşın sertliğin yüksek olduğu dikkat çekti.

 

GOLLER ERBAY VE MUSTAFA’DAN

Karşılıklı atılan gollerle berabere tamamlanan maçta Bostancı Bağcıl’ın golünü 78’inci dakikada Erbay kafa ile, Cihangir’in golünü ise Dipkarpaz’dan transfer edilen Mustafa Bakır 83’üncü dakikada kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 516 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler