1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GRUPLAR TAMAMLANDI
GRUPLAR TAMAMLANDI

GRUPLAR TAMAMLANDI

Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçlarının ardından sıra çeyrek finallere gelindi.

A+A-

 

Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçlarının ardından sıra çeyrek finallere gelindi. 28 Ağustos’da başlayan Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Metehan Kemal Küçük Halı Sahası’nda devam ediyor. Tiga Otomotiv’in katkıları ile gerçekleştirilen turnuvada toplam 16 takım mücadele ediyor. İki grupta yapılan maçların önceki gün tamamlanması ile çeyrek finale kalan takımlar belli oldu ve ilk maçlar 16 Ekim Salı akşamı oynanacak.

 

A Grubu lideri Telefon Dairesi

Turnuvanın “A” grubunda liderlik koltuğu son hafta el değişti. Ekonomi Bakanlığı’nın Araç Kayıt Dairesi’ne 7-6 mağlup olması ve Telefon Dairesi’nin Dışişleri Bakanlığını 14-1 yenmesi sonrasında Telefon Dairesi grup lideri, Ekonomi Bakanlığı da ikinci olarak bir üst tura çıktı.

Grup üçüncüsü ve dördüncüsü olabilmek için üç takımın verdiği mücadeleyi ise Tarım Dairesi ile Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi kazandı. Araç Kayıt Dairesi ile birlikte grubu 12’şer puanda tamamlayan üç takımın kendi aralarındaki averajlarında en avantajlı olan Tarım Dairesi üçüncü, Devlet Hastanesi de dördüncü sırada bir üst tura çıktı.

 

B Grubunda sıralama değişmedi

Geçtiğimiz seneki turnuvanın şampiyonu İçişleri Bakanlığı ile ikincisi Maliye Bakanlığı’nın mücadele ettiği “B” Grubunda iki takım da ilk iki sırada bir üst tura çıkarken gruptaki son maçlarında İçişleri, Spor Dairesi’ni hükmen 3-0 mağlup etti, Maliye ise Jeoloji Maden Dairesi’ni 18-4 ile geçti. Grupta üçüncü ve dördüncü sırada yer alan Gümrük Dairesi ile Hazine ve Muhasebe Dairesi son maçlarını birbirleri ile oynadı ve Gümrük Dairesi’ni 3-2 üstünlüğünde devam eden maçta son dakika golü atan Hazine Dairesi beraberliği yakaladı ve maç 3-3 tamamlandı. Bu sonuçların ardından İçişleri birinci, Maliye ikinci, Gümrük Dairesi üçüncü ve Hazine ve Muhasebe Dairesi dördüncü sırada bir üst tura çıktı.

 

Çeyrek final programı

16 Ekim Salı

Saat 18.00: Tarım Dairesi-Maliye Bakanlığı

Saat 19.00: Ekonomi Bakanlığı-Gümrük Dairesi

 

17 Ekim Çarşamba

Saat 18.00: Telefon Dairesi-Hazine ve Muhasebe Dairesi

Saat 19.00: B.N.Devlet Hastanesi-İçişleri Bakanlığı

 

 

Bu haber toplam 405 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler