1. HABERLER

  2. Grup maçları tamamlandı
Grup maçları tamamlandı

Grup maçları tamamlandı

Digitech U15 Ligi’nde son hafta maçları oynandı, gruplar şekillendi.

A+A-

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Digitech U15 Ligi’nde grupların 6’ncı ve son hafta maçları oynandı. Oynanan karşılaşmalar sonunda gruplar netleşirken Final ve Klasman gruplarına yükselen ekipler de belli oldu.

Daha önce beşinci maçlar sonunda Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Y.Boğaziçi, Yenicami, Küçük Kaymaklı, Gönyeli, Göçmenköy, Baf Ülkü Yurdu, Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı, Sipahi, Düzkaya, Değirmenlik ve Cihangir’in final grubuna kalması kesinleşmişti. Son maçların ardından Binatlı ile Güvercinlik takımları final grubuna kalan son iki takım oldu.

Gruplarında son iki sırayı alan ekipler ise yollarına Klasman Grubu maçlarında devam edecek. Ligin son haftasında alınan sonuçlar, puan durumları ve maç programı şöyle:

 

SONUÇLAR

1.Grup

Yonpaş Dumlupınar – Çanakkale: 7-0

Mağusa TG – Maraş: 8-1

 

2.Grup

G.Birliği – Güvercinlik: 1-5

Dörtyol – Y.Boğaziçi: 0-1

 

3.Grup

K.Kaymaklı – Yenicami: 1-2

G.Gücü – Çetinkaya: 5-0

 

4.Grup

Gönyeli – Göçmenköy: 10-0

Dikmengücü – Yılmazköy: 4-1

 

5.Grup

B.Bağcıl – Baf ÜY: 0-9

Lefke – Binatlı: 0-8

 

6.Grup

Türk Ocağı – Doğan TB: 0-4

Girne HE – M. A. Yeşilova: 0-9

 

7.Grup

Sipahi – Esentepe: 1-1

Tatlısu Seracılar – Düzkaya: 2-6

 

8.Grup

Hamitköy – Cihangir: 0-7

Vadili – Değirmenlik: 0-1

 

 


 

16 Mart Cumartesi

Final Grubu

Atatürk Spor Kompleksi: Gönyeli – Binatlı (15.30)

Alpay V. Antrenman Sahası: Baf ÜY – Göçmenköy (09.30)

Y.Erenköy Sahası. Sipahi – Güvercinlik (15.30)

S. Cemil Stadı: Değirmenlik – Y. Dumlupınar (15.30)

 

Klasman Grubu

Maraş Stadı: Maraş – Hamitköy (09.30)

Attila Topaloğlu Stadı: G.Gücü – Girne HE (09.30)

16 Ağustos Stadı: Lefke – Dikmengücü (15.30)

O. Dural Stadı: M. A. Yeşilova – Çetinkaya (15.30)

 

17 Mart Pazar

Final Grubu

Canbulat Stadı: Mağusa TG – Cihangir (15.30)

Osman E. Mehmet Stdaı: Y.Boğaziçi – Düzkaya (15.30)

Göçmenköy Stadı: Yenicami – Türk Ocağı (09.30)

Pia Bella Sahası: Doğan TB – K.Kaymaklı (09.30)

 

Klasman Grubu

Cumhuriyet Stadı: G.Birliği – Tatlısu Seracılar (15.30)

Atatürk Spor Kompleksi: Yılmazköy – B.Bağcıl (15.30)

E. Barut Stadı: Esentepe – Dörtyol (15.30)

14 Ağustos Stadı: Vadili – Çanakkale (09.30)

 


 

1.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Mağusa TG             6          5          0          1          28        15

2. Y. Dumlupınar         6          4          0          2          9          12

3. Maraş                      6          2          0          4          -15       6

4. Çanakkale               6          1          0          5          -22       3

 

2.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Y.Boğaziçi               6          5          0          1          13        15

2. Güvercinlik              6          4          0          2          13        12

3. G. Birliği                  6          3          0          3          2          9

4. Dörtyol                    6          0          0          6          -28       0

 

3.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Yenicami                 6          6          0          0          31        18

2. K. Kaymaklı             6          4          0          2          25        12

3. G. Gücü                   6          2          0          4          -12       6

4. Çetinkaya                6          0          0          6          -44       -2

 

4.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Gönyeli                   6          6          0          0          65        18

2. Göçmenköy            6          4          0          2          5          12

3. Yılmazköy               6          1          0          5          -37       3

4. Dikmengücü           6          1          0          5          -33       3

 

5.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Baf ÜY                     6          6          0          0          37        18

2. Binatlı                      6          4          0          2          25        12

3. Lefke                       6          2          0          4          -20       6

4. B. Bağcıl                 6          0          0          6          -42       0

 

6.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Doğan TB                6          6          0          0          38        18

2. Türk Ocağı              6          4          0          2          11        12

3. M. A. Yeşilova         6          2          0          4          8          6

4. Girne HE                 6          0          0          6          -57       0

 

7.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Sipahi                      6          4          1          1          21        13

2. Düzkaya                  6          5          0          1          16        13

3. Esentepe                 6          2          1          3          -2         7

4. Tatlısu Seracılar      6          0          0          6          -35       -1

 

8.Grup                        O         G         B          M        AV       P

1. Değirmenlik             6          6          0          0          35        18

2. Cihangir                  6          4          0          2          9          12

3. Vadili                       6          1          0          5          -15       3

4. Hamitköy                6          1          0          5          -29       3

Bu haber toplam 329 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler