1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Grup Hoşgörü konseri Yeniboğaziçi festivalinde
Grup Hoşgörü konseri Yeniboğaziçi festivalinde

Grup Hoşgörü konseri Yeniboğaziçi festivalinde

Siyaset ve medyanın tanınmış simaları, müzikle hoşgörüyü geliştirmek adına bu kez Yeni Boğaziçi Festivali'nde sahnede olacak

A+A-

Farklı görüşlerden siyasi figürleri, hoşgörüyü ve dostluğu geliştirmek adına müziğin birleştirici ruhunda bir araya getiren "GRUP HOŞGÖRÜ", 18 Ağustos Perşembe akşamı Yeniboğaziçi Pulya Festivali'nde sahneye çıkıyor.
İlk kez 'Kadın Dayanışma Evi' yararına verdikleri konserle gündeme gelen Grup Hoşgörü, bu kez Yeniboğaziçi'ndeki festival kapsamına sahneye çıkacak, konser saat 21.00'de başlayacak.
Milletvekili Arif Albayrak ve karikatürist Mustafa Tozakı'nın "şiir-müzik dinletisi" ile renk verdiği grup, profesyonel olarak müzikle uğraşmaya ancak müzik geçmişleri de olan siyasetçi ve gazetecilerin birleşiminden ortaya çıktı.
Yeni Boğaziçi'ndeki konserde Demokrat Parti Genel Başkanı, milletvekili Serdar Denktaş, CTP Milletvekili Teberrüken Uluçay, eski milletvekili-yazar Nazım Beratlı, gazeteci Cenk Mutluyakalı ve bazı sürpriz isimler bir kez daha "toplumsal hoşgörü" mesajı verecek. Konsere girişin ücretsiz olduğu açıklandı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1120 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler