1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖZLER SON MAÇLARDA
GÖZLER SON MAÇLARDA

GÖZLER SON MAÇLARDA

İkinci Lig Doğu ve Batı gruplarında play off ve play out müsabakaları hafta sonu oynanacak maçlar ile tamamlanacak. Play off final müsabakasına kalabilmek için Doğu ve Batı gruplarında mücadele büyük bir heyecanla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu oynan

A+A-

 

 

İkinci Lig Doğu ve Batı play off – play out gruplarında son maçlar hafta sonu oynanacak. Final müsabakasına kalabilmek için Gençler Birliği, Dipkarpaz, Doğancı ve Değirmenlik’in şansları devam ederken, Pınarbaşı’nın ligden düşmesinin kesinleşmesinin ardından düşecek son takım Maraş – Akova maçında belli olacak

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

İkinci Lig Doğu ve Batı gruplarında play off ve play out müsabakaları hafta sonu oynanacak maçlar ile tamamlanacak. Play off final müsabakasına kalabilmek için Doğu ve Batı gruplarında mücadele büyük bir heyecanla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalar sonunda play off final müsabakasına kalabilmek için Gençler Birliği, Dipkarpaz, Doğancı ve Değirmenlik’in şansları devam ediyor. Ligde kalma mücadelesinde Pınarbaşı’nın küme düşmesinin kesinleşmesinin ardından ikinci takımın kim olacağı Maraş – Akova maçında belli olacak.

 

PLAY OFF’TA FİNAL HESAPLARI

İkinci Lig Doğu Play Off Grubu’nda bu hafta Gençler Birliği ile Dipkarpaz final müsabakasına kalabilmek için mücadele edecekler. Son maçlar öncesi Akıncılar ve Mehmetçik bu şanslarını matematiksel olarak yitirmişlerdi.  Batı Play Off Grubu’nda Doğancı, Ağırdağ karşısında galip gelmesi halinde final müsabakasına kalacak. Doğancı’nın puan kaybetmesi ve Değirmenlik’in Gaziveren karşısında galip gelmesi halinde ise Değirmenlik adını finale yazdıran ekip olacak.

 

MARAŞ VE AKOVA LİGDE KALMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK

İkinci Lig Doğu ve Batı play out gruplarında ise mücadele devam ederken batı grubunda Pınarbaşı’nın matematiksel olarak Yükselme Birinci Lig’ine düşmesi kesinleşti. Bu gruptaki son maçlar prestij anlamı taşırken doğu grubunda ligden düşecek son takım son maçlardan sonra belli olacak. Dörtyol ve Akova’nın ligde kalması matematiksel olarak kesinlik kazanırken, Maraş ve Akova ligin son haftasında ligde kalabilmek adına karşılaşacaklar.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 673 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler