1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖRNEÇ’İN GÖZÜ AYDIN
GÖRNEÇ’İN GÖZÜ AYDIN

GÖRNEÇ’İN GÖZÜ AYDIN

Yapımı yılan hikayesine dönen Görrneç Stadı Sentetik Çim zemini için nihayet adım atıldı. Sentetik çim zemin yapılması için kulüp kendi olanakları ile stadı bir yerlere getirmişti. Ancak son yıllarda gerekli maddi desteğin bulunmaması neticesinde saha at

A+A-

 

 

 

BEKLENEN PARA AYRILDI… Uzun yıllardan beridir Görneçlilerin beklediği 400 bin TL’lik maddi kaynak, Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Spor Dairesi Sosyal Tesisler kaleminden karşılanacak.

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Yapımı yılan hikayesine dönen Görrneç Stadı Sentetik Çim zemini için nihayet adım atıldı.  Sentetik çim zemin yapılması için kulüp kendi olanakları ile stadı bir yerlere getirmişti. Ancak son yıllarda gerekli maddi desteğin bulunmaması neticesinde saha atıl durumda kalmıştı.

Bu süreç zarfında Görneş Futbol Takımı tüm evcil maçlarını deplasmanda yapmak zorunda kalmıştı. Büyük sıkıntı yaşanmasına neden olan bu durum karşısında yetkililer maddi kaynak aktarma kararı aldı.

 

400 BİN TL

 

Bakanlar Kurulu, Görneç Spor Kulübü’nün kullanımında olan futbol sahasının tamamlanabilmesi için 400 bin TL maddi kaynak aktarma kararı aldı.

Uzun yıllardan beridir Görneçlilerin beklediği 400 bin TL’lik maddi kaynak, Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Spor Dairesi Sosyal Tesisler kaleminden karşılanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler