1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖREV YÖNLÜER’İN
GÖREV YÖNLÜER’İN

GÖREV YÖNLÜER’İN

Geçtiğimiz sezon Türkiye Hentbol Erkekler Süper Ligi’ni 5’inci sırada bitiren Beşparmak Hentbol Takımı’nda yapılan genel kurul sonrası göreve Ahmet Yönlüer getirildi

A+A-

 

 

 

 

Hentbol Federasyonu başkanı Barış Toprakçı geçtiğimiz akşam düzenlediği basın toplantısı ile Beşparmak Hentbol Kulübü’nün yeni başkanının Ahmet Yönlüer olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz sezon Türkiye Süper Hentbol Ligi’nde mücadele eden ve son maça kadar Avrupaya gitme iddiasını sürdüren Beşparmak Hentbol Kulübü’nün başkanlığına yapılan genel kurul ile Ahmet Yönlüer getirildi.

 

TOPRAKÇI: “650 BİN TL’YE İHTİYAÇ VAR”

Yapılan basın toplantısında Beşparmak Hentbol Kulübü’nün bu sezon için 650.000 TL’lik bir bütçeye ihtiyacı olduğunu, bunun 250.000 TL’lik kısmının Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından karşılanacağı, 130.000 TL’lik kısmının İddia’dan hak ediş olarak geleceğini söyleyen Barış Toprakçı, geriye kalan kısmın sponsor desteği ile sağlanması gerektiğini söyledi. Toprakçı yönetim kurulunda bulunan üyeler ile durum değerlendirmesi yaptıktan sonra bu paranın bulunabilmesi amacı ile özellikle yurt dışı bağlantıları güçlü olan Ahmet Yönlüer’e teklif götürdüklerini ve bu tekliflerinin de kabul görmesi nedeniyle genel kurul yaparak Ahmet Yönlüer’in Beşparmak Hentbol Kulübünün yeni başkanı olarak seçildiğini belirtti.

 

YÖNLÜER: “ÇOK HEYECANLIYIM”

Basın toplantısında kısa bir konuşma yapan Ahmet Yönlüer, Beşparmak Hentbol Takımı’nın ülkemiz sporunda ayrı bir yeri olduğunu, bu takımımızın dışa açılım konusunda bazı şeyleri başardığını ve destek vermek gerektiğini söyledi. Bu göreve getirildiği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Yönlüer, hedeflerinin Beşparmak Hentbol Takımı’nı Avrupa arenasına taşımak olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 448 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler