1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'GÖNYELİ’Yİ SÜPER LİG’E TAŞIYACAĞIZ'
GÖNYELİ’Yİ SÜPER LİG’E TAŞIYACAĞIZ

'GÖNYELİ’Yİ SÜPER LİG’E TAŞIYACAĞIZ'

Bu sezon Süper Lig iddiası ile yola çıkan Gönyeli, geçtiğimiz hafta adeta bir gol düellosu olarak geçen karşılaşmada, Düzkaya’ya 4-3 mağlup olunca, fatura Teknik Direktör Hişam Tarazi’ye kesildi. Bu bağlamda, geçtiğimiz Pazartesi bir araya g

A+A-

 

 

 “ZORU SEVERİM”... Telsim Birinci Lig takımlarından Gönyeli’de, Hişam Tarazi’den boşalan teknik direktörlük görevine atanan Necati Tilki, Gönyeli’nin çok zor bir yapısı olduğunu kendisinin de zoru seven bir antrenör olduğunu altını çizdi

 

Necmi Belge

 

Bu sezon Süper Lig iddiası ile yola çıkan Gönyeli, geçtiğimiz hafta adeta bir gol düellosu olarak geçen karşılaşmada, Düzkaya’ya 4-3 mağlup olunca, fatura Teknik Direktör Hişam Tarazi’ye kesildi.

Bu bağlamda, geçtiğimiz Pazartesi bir araya gelen taraflar karşılıklı olarak anlaşırken, Tarazi de görevi bıraktı. Tarazi’nin ayrılması ile, hemen harekete geçen Gönyeli yönetimi eski futbolcularından Necati Tilki ile anlaştı. Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Necati Tilki, Gönyeli’de hedefin Süper Lig olduğunu açıkladı.

 

“ZOR BİR GÖREVE GELDİM”

Tilki devamla, bir antrenör değişikliğinden dolayı Gönyeli yönetimi tarafından yapılan teklifi değerlendirdiğinİ ve kabul ettiğini belirtti.

Gönyeli’nin çok zor bir yapısı olduğunu anımsatan Tilki, gerek içte gerekse dışta başarıda ve başarısızlıkta camiada sürekli bir muhalefet olduğunu söyledi. Bunu bilerek antrenörlüğü kabul ettiğini ifade eden Tilki, her zaman zoru seven bir antrenör olduğunu ancak, Gönyeli’ye takımın başarısı için geldiğinin altını çizdi.

 

“HEDEFİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Kendisini dış etkenlerin etkilemeyeceğini dile getiren Tilki, dolayısı ile  kendi işini yapıp, futbolcu arkadaşları ile birlikte Gönyeli’yi koydukları hedef doğrultusunda Süper Lig’e yükselteceklerini ve bunu yapacak güçte olduklarını vurguladı.

Takımı daha önceki lig maçlarında izlediğini belirten Tilki, futbolcuların bu hedefe ulaşacak yetenek ve yapıya sahip olduğunun altını çizdi. Sistemde ve oyuncularda bir değişiklik yapmayı düşündüğünü ifade eden Tilki, bunun çalışmasını antremanlarda yapacaklarını ve futbolcuların bu sisteme adapte etmeye çalışacaklarını açıkladı.

Tilki son olarak, işlerinin kolay olmadığını, birinci ligin zor bir lig olduğunu, kendisine göre bir çok takım eşit durumda olduğunun altını çizerken, arka arkaya alabilecekleri galibiyetlerle bulundukları konumu yukarılara çekebileceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 486 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler