1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖNYELİ YABANCISIZ ÇALIŞTI
GÖNYELİ YABANCISIZ ÇALIŞTI

GÖNYELİ YABANCISIZ ÇALIŞTI

İkinci yarıda tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Gönyeli hazırlıklarını kendi tesislerinden sürdürüyor.

A+A-

 

 

İkinci yarıda tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Gönyeli hazırlıklarını kendi tesislerinden sürdürüyor. Teknik direktör Mehmet Amcaoğlu günde çift idman yaptırarak oyuncularını zor maçlara hazırlamaya çalışıyor

 

Telsim Süper Ligin sondan bir üst sırasında yer alarak küme düşme tehlikesini iyiden iyiye hisseden Gönyeli’de ikinci yarı hazırlıkları başladı. Kendi tesislerinde günde çift idman yaparak hazırlanan kırmızı beyazlılar bir taraftan da transfer çalışmalarına devam ediyor.

 

YABANCILAR YOK

 

Önceki günden itibaren çalışmalarına başlayan Gönyeli’de iki yabancı oyuncu Solomon ile Faye’nin henüz çalışmalarda yer almadığı gözlemlenirken, ilk yarının en iyi oyuncuları arasında yer alan Evren ise çalışmalara katılıyor.

 

AMCAOĞLU: “İKİ TRANSFER DAHA ŞART”

 

Gençlik Gücü’ne Tufan’ı veren ve karşılığında da sağ kanatta oynayan Özkan’ı alan kırmızı-beyazlılarda teknik direktör Mehmet Amcaoğlu, bu transferin yeterli olmayacağını en az iki oyuncunun daha takıma dahil edilmesi gerektiğini söyledi.

 

BÜLENT, GÖNYELİ DOĞRU

 

Bu arada Göçmenköy’den Bülent’in transfer edilmesi için çalışmalarını sürdüren Gönyeli yönetimi, Göçmenköy yönetimi ile pazarlıkları sürdürüyor.

Göçmenköy, Bülent’i bırakma konusunda isteksiz davranırken, tecrübeli futbolcunun ise Gönyeli’ye gitmek istediğini Göçmenköy yönetimine bildirildiği de gelen bilgiler arasında.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 625 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler