1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖNYELİ MASTERLERİ İZMİR YOLCUSU
GÖNYELİ MASTERLERİ İZMİR YOLCUSU

GÖNYELİ MASTERLERİ İZMİR YOLCUSU

Geçmişte Gönyeli’de forma giymiş çok sayıda ünlü futbolcunun yer aldığı masterler takımı bu yıl katıldığı anı turnuvalarında şampiyonluk elde etti.

A+A-

 

 

Kulüp olarak tescili bulunan Gönyeli Masterleri Futbol Takımı antrenman ve müsabakalarını sürdürüyor. Geçmişte Gönyeli’de forma giymiş çok sayıda ünlü futbolcunun yer aldığı masterler takımı bu yıl katıldığı anı turnuvalarında şampiyonluk elde etti.

Sezonu Mustafa Baştaş Anı Turnuvası şampiyonluğu ile açan Gönyeli Masterleri daha sonra katıldığı Ali Özkan Çavuşoğlu Anı Turnuvası’nda da kupanın sahibi olmuştu. Son olarak Küçük Kaymaklı Masterleri tarafından organize edilen Bekir Bekiroğluları Anı Futbol Turnuvası’nda şampiyonluk elde eden Gönyeli Masterleri Futbol Takımı 14 Haziran’da İzmir’de düzenlenecek turnuvaya katılmak üzere ülkemizden ayrılıyor.

 

14-17 HAZİRAN’DA İZMİR BELÇOVA’DA

İzmir Belçova Masterleri Futbol Takımı tarafından organize edilen masterler futbol turnuvasına davet alan Gönyeli Masterleri 14 Haziran’da ülkemizden ayrılacak. İzmir Belçova Masterleri yanı sıra, Antalya Masterleri ve Afyon Masterleri futbol takımları ile mücadele edecek olan Gönyeli Masterleri 22 kişilik kafile ile İzmir’e gidecek.

Gönyeli Masterleri futbol takımı turnuvanın ardından 17 Haziran’da ülkemize dönecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 452 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler