1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖNYELİ MASTERLERİ FİNALİST
GÖNYELİ MASTERLERİ FİNALİST

GÖNYELİ MASTERLERİ FİNALİST

İzmir’de dörtlü turnuvaya katılan Gönyeli Masterleri, ev sahibi takım konumundaki İzmir Balçova Masterleri’ni Aligüllü’nün tek golü ile yenerek adını finale yazdırdı

A+A-

 

 

İzmir’de dörtlü turnuvaya katılan Gönyeli Masterleri, ev sahibi takım konumundaki İzmir Balçova Masterleri’ni Aligüllü’nün tek golü ile yenerek adını finale yazdırdı. İzmir masterlerinde bir dönem Galatasaray forması giyen Savaş Koç da mücadele etti

 

İzmir Balçova Masterleri Spor Kulübü’nün davetlisi olarak dörtlü turnuvaya katılmak üzere İzmir’e giden Gönyeli Masterleri turnuvadaki ilk maçına dün çıktı.

İzmir’in Mordoğan beldesinde konaklayan Gönyeli Masterleri turnuvadaki ilk maçında ev sahibi takım konumundaki İzmir Balçova Masterleri ile karşı karşıya geldi. Dün yapılan kura çekimi sonunda turnuvaya ev sahipliği yapan İzmir Balçova Masterleri takımı ile eşleşen Gönyeli Masterleri günün ilk maçında aşırı rüzgar altında mücadele etti. İzmir Balçova Masterleri’nin yanı sıra Afyon Masterleri ve Antalya Masterleri’nin de yer aldığı turnuvadaki ilk maçında İzmir Balçova Masterleri’ni 1-0 mağlup eden Gönyeli Masterleri turnuvada finale çıkmaya hak kazandı.

Bir dönem Galatasaray forması giyen Savaş Koç’un da aralarında yer aldığı İzmir Balçova Masterleri karşısına kalede Yılmaz Behlül ve Mehmet Piro, Mehmet Ali Çavuşoğlu, Emre, İbrahim Birinci, Mustafa Tuncel, Aligüllü, Tarık, Mustafa Piro, Hüseyin Amcaoğlu ve Okan ilk 11’i ile çıkan Gönyeli Masterleri ilk devre rüzgarı da arkasına alarak oynadı.

Baskılı futbol oynayan ve Hüseyin Amcaoğlu, Okan ve Ali Güllü ile gole yaklaşan Gönyeli aradığı golü 32’inci dakikada buldu. Bu dakikada Hüseyin Amcaoğlu’nun ortasında defansın arasından Aligüllü topa iyi yükselerek kafa vuruşu ile topu filelere gönderdi ve veteran futbolcularımız İzmir Balçova Masterleri karşısında 1-0 öne geçti.

İlk devresi bu skorla sona eren maçta Gönyeli Masterleri’nden Olgun Amcaoğlu, İsmail Sineli, Mustafa Kocaoğlan, Selçuk Amcaoğlu ve Mehmet Paf da yedek kulübesinde olan isimlerdi. İkinci devre rüzgara karşı oynayan Gönyeli masterleri kontrollü futbol oynayarak rakiplerine pozisyon vermezken bulunan kontrataklarda da Hüseyin Amcaoğlu, İbo ve Mustafa Tuncel ile golleri kaçırdı. Mustafa Tuncel’in bir vuruşunda top direkten döndü.

Gönyeli Masterleri ile birlikte İzmir’e gelen veteran hakemlerden Tansel Esengil ile Erdoğan Kaba da turnuvanın final ve üçüncülük maçlarını yönetecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 595 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler