1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖNYELİ, MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR
GÖNYELİ, MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

GÖNYELİ, MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

Telsim Süper Lig ilk hafta karşılaşmasında Yenicami’yi konuk edecek olan Gönyeli bu maçın hazırlıklarını dün Gönyeli Stadı’nda yaptığı çalışmalar ile sürdürdü. Yaş ortalaması oldukça düşen ve 20,7 olan Gönyeli’de ortak nokta gençlerin is

A+A-

 

 

 

 

 

Piro: “Çocuklardan beklediğimiz Yenicami karşısında iyi mücadele etmeleri ve lige iyi bir başlangıç yapmamızdır. Yenicami, iyi bir takım ancak futbol sahada kazanılır. Biz bu hafta ve bundan sonraki haftalarda bunu göstermek için mücadele edeceğiz”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Telsim Süper Lig ilk hafta karşılaşmasında Yenicami’yi konuk edecek olan Gönyeli bu maçın hazırlıklarını dün Gönyeli Stadı’nda yaptığı çalışmalar ile sürdürdü. Yaş ortalaması oldukça düşen ve 20,7 olan Gönyeli’de ortak nokta gençlerin istekli çalışması.

Gönyeli Teknik Direktörü Mustafa Piro takımını ve Yenicami ile yarın oynayacakları ligin ilk maçını YENİDÜZEN’e değerlendirdi.

 

PİRO: “GENÇLERE GÜVENİYORUZ”

Gönyeli Teknik Direktörü Mustafa Piro genç bir kadroya sahip olduklarını ve bu oyunculara güvendiklerini belirtti. Piro “Biz Gönyeli olarak genç bir kadroya sahibiz. Yaş ortalamamız 20,7. Hem yönetim hem de biz genç oyuncularımıza güveniyoruz. Önemli olan bu vakitten sonra bu gençlerin kendilerine olan güveni sahada oynadıkları oyun ile boşa çıkarmamaktır. Çünkü her dönem bu tür gençlere böyle şans verilmez” şeklinde konuştu.

 

“CAMİAMIZIN SABRETMESİ LAZIM”

Kadrolarında bulunan 23 futbolcunun 16’sının alt yapıdan gelen oyuncular olduğunu, gerçekleştirdikleri transferlerin de Gönyeli’ye yerleşen futbolcular olduklarını belirten Piro, “Neticede bölgenin çocukları, Gönyeli’nin geleceği açısından bizim için bu gençlere verilen değer çok önemlidir. Bu yıl hedefimiz ligi önemli bir yerde bitirmek ve gelecek yılın kadrosunu oluşturmaktır. Bunlar için camiamızın sabretmesi lazım” diye konuştu.

 

“BEKLENTİMİZ İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK”

Yenicami maçına da değinen teknik adam “Yenicami güçlü bir takım. Lige şampiyonluk parolası ile başlıyorlar. Çok kaliteli futbolcuları var. İyi bir netice almak için Yenicami karşısına çıkacağız. Özellikle ligin ilk maçı olmasından dolayı bu karşılaşmaya önem veriyoruz. Çocuklardan beklediğimiz Yenicami karşısında iyi mücadele etmeleri ve lige iyi bir başlangıç yapmamızdır. Yenicami iyi bir takım ancak futbol sahada kazanılır. Biz bu hafta ve bundan sonraki haftalarda bunu göstermek için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 878 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler