1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖNYELİ HEDEF BÜYÜTTÜ
GÖNYELİ HEDEF BÜYÜTTÜ

GÖNYELİ HEDEF BÜYÜTTÜ

Ara transferde kadrosunu en çok oyuncu transfer eden takımlardan biri olan Gönyeli’de hedefler büyüdü. Gönyeli teknik adamı Mehmet Amcaoğlu ilk önce devre arası transfer döneminde takıma kazandırdıkları oyuncular hakkında değerlendirme yaparak şöyl

A+A-

 

 

Ara transferde yapılan transferler sonrası Gönyeli’de yüzler gülüyor. İlk devreyi 13’üncü sırada tamamlayan kırmızı beyazlılar olumsuz gidişata dur demeye yolunda hazırlıklarını sürdürüyor

 

Ara transferde kadrosunu en çok oyuncu transfer eden takımlardan biri olan Gönyeli’de hedefler büyüdü.

Gönyeli teknik adamı Mehmet Amcaoğlu ilk önce devre arası transfer döneminde takıma kazandırdıkları oyuncular hakkında değerlendirme yaparak şöyle konuştu, “ Bilinen üzere devre arası takımımızın genel anlamda mevcut kadrosunu elimizde tutarak çok önemli dört oyuncu transfer ettik. Bunlar Muhammet Diallo, Bülent, Kadri ve Gençlik Gücü’nden Özkan. Özellikle Muhammet Diallo tam bize ilaç olacak nokta transfer olarak görüyorum. Gerek idmanlardaki formu, hırsı, gerekse kalitesi ile tam bizim aradığımız ve eksikliğini hep duyduğumuz oyuncuydu. Bülent ve Kadri hakkında ise şunu söyleyebilirim ki her ikisi de ilerleyen yaşlarına rağmen kalite ve tecrübeleri ortada. Bize hem oyun kapasiteleri olarak hem de genç oyuncularımıza ağabeylik vazifeleri ile çok fayda sağlayacaklarına inancım sonsuzdur. Bunun yanında Özkan ile ilgili düşüncem ise önemli bir yetenek ve teknik kapasiteye sahip. Sadece biraz istediğimiz fizik-kondisyon seviyesinde değil. Bu anlamda ilerleyen haftalarda yapacağı idmanlarla istenilen seviyeye ve düzeye geleceğini ve takıma çok katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

 

AMCAOĞLU: “HAZIRLIKLARDAN OLDUKÇA MEMNUNUM”

Teknik adam Amcaoğlu hazırlık dönemi ve takımın genel çalışma havası ve beklentileri ile ilgili de şöyle konuştu, “ Şuan ikinci devre ve hafta sonu karşılaşacağımız Çetinkaya çalışmalarımız çok iyi seviyede ve oldukça olumlu geçiyor. Takımın havası şuanda çok üst seviyelerdedir. İlk devre gerek puan gerekse ligde oynadığımız futbol kalitesi olarak sıkıntılı günler geçirdik. Gönyeli geçmişten bugüne büyük bir camia ve son zamanlarda hak etmediği bir konumda olduğu da bir gerçek. Buna bir dur ve bir son verme zamanının geldiğine inanıyoruz. Takım olarak, camia olarak kenetlendik ve güzel günler çok yakındır diye düşünüyorum. İkinci devre için çok nokta transferlerle birlikte en çok bizi sevindiren bünyemizden çıkan genç oyuncularımızın form olarak çok iyi bir seviye gelmiş olmalarıdır. Lige verilen ara dönemi Kıbrıs’ta değerlendirdik ama iyi ki böyle bir hazırlık tercihinde bulunmuşuz çünkü inanılmaz derecede faydalı ve verimli geçti, oldukça memnunum. Şuanda takımın temposu, oyuncuların istekleri ve formları yaptığımız hazırlık karşılaşmalarında % 70 seviyelerinde. İlerleyen haftalarda bu tempoyu % 90’lara çıkaracağımızdan eminim. Sizin aracılığınızla buradan duyurmak istiyorum ki taraflı tarafsız herkes 2’inci devrede bambaşka kimlikte bir gönyeli görecek ve çok takımın da canını yakacak” diyerek iddialı konuştu.

 

“KUPAYI DA ÖNEMSİYORUZ”

Öte yandan Gönyeli teknik direktörü Amcaoğlu hafta sonu karşılaşacakları Çetinkaya Kupa mücadelesi ile ilgili de iddialı konuşarak şöyle konuştu, “ Kupa mücadelesi her şekilde zor bir mücadele içinde geçecek. Çetinkaya ligimizin güçlü ve iyi oyunculardan kurulu bir takım. Bunun bilincindeyiz ve saygı duyuyoruz. Fakat bizim de şuanda form ve kalite seviyemiz iyi durumda ve maça çıkıp hedefimiz mutlak galibiyet olacaktır” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 856 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler