1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Gönyeli Avcılık ve Atıcılık’ta Hareketli Günler
Gönyeli Avcılık ve Atıcılık’ta Hareketli Günler

Gönyeli Avcılık ve Atıcılık’ta Hareketli Günler

Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü hareketli günler yaşamaya başladı. Bünyesinde altı branş ile faaliyet gösteren Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü, 25 Temmuz Pazartesi akşamı Genel Kurul yapılacak. Genel Kurulda yeni yönetim kurulunu oluşturarak başkanı

A+A-

 

Gönyeli Avcılık ve Atıcılık’ta Hareketli Günler

·        Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübünde bugünlerde gündem oldukça fazla. Gündemde genel kurul ve seçilecek yeni yönetimle birlikte öne çıkan yeni hedefler var.

Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü hareketli günler yaşamaya başladı. Bünyesinde altı branş ile faaliyet gösteren Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü, 25 Temmuz Pazartesi akşamı Genel Kurul yapılacak. Genel Kurulda yeni yönetim kurulunu oluşturarak başkanını seçecek kulüpte bugün itibari ile tek aday yine şimdiki yönetimde başkanlık görevini sürdüren Hasan Kolozali. Başkanlık adaylığı için yarın son başvuru tarihi olan kulüpte başka adayın çıkması beklenmiyor.

Şimdiki yönetim kurulunun başkanı ve genel kurulda tek aday olan Hasan Kolozali ile yeni dönem hakkında görüş ve ileriki dönemde oluşturacağı yönetimle birlikte kulübün hedeflerini konuştuk.

KOLOZALİ, “HEDEFİMİZ ADIMIZI ULUSLARARASI ALANDA DUYURMAK”

Öncelikle tek aday olduğum genel kurulda şuan ki mevcut yönetim kurulu üyelerimin sekiz tanesi ile yola devam edip, yeni yönetimime dört yeni üye ile güç katmayı hedefledim. Oluşturacağım bu yeni yönetimle geçmişten bugüne kulüp bünyemizde bulunan sportif başarıları daha da üst seviyelere çıkartarak başarı sayısını artırmak olacaktır. Buna örnek verecek olursak Temmuz ayında Türkiye’de yapılan “Türkiye Skeet Şampiyonası’da önemli bir başarıya imza attıklarını vurgulayarak, kulübün şampiyonaya katılan sporcuların Türkiye skeet şampiyonasının ilk beş sporcu sıralamasında dört oyuncunun yer alması bizim ve ülke skeet sporu adına çok önemli bir başarıydı. Bu sporcularımızdan Ali Çeler hem Türkiye rekoru hem de KKTC rekoru kırarak Türkiye şampiyonu oldu. Diğer bir başarı derecesi elde eden Ali Somuncu’yla birlikte şuan Türkiye milli takımı ile kampta bulunuyor. İşte gelecek dönemlerde amacımız bu ve bu gibi sporcularımızın başarılarını ve sayısını daha da artırmaktır.

YENİ YATIRIM VE TESİSİMİZ İLE YENİ YAPILAŞMA

Diğer önemli bir hedefimiz, geçtiğimiz aylarda yetmiş bin TL(70,000 TL) bütçe harcayarak Kuluçka makinelerimizi yeniledik ve yeni sistemde yeni makinelere yatırım yaptık. Bu yatırımı yaparken amacımız Doğa çalışmalarını ve üretimi yenilenen tesilerimizle birlikte kaliteyi ve üretimi daha da artırmak, diye konuştu.

Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü adını Uluslararası alanda daha da duyurmak adına boş durmuyor. Ekim ayında İspanya’da yapılacak olan keklik konferansında Doç.Dr Filiz Karaduş tarafından daha önce yapılan başvurunun kabulü ardından önemli bir döneme girerek, ismi Gönyeli Kınalı Keklik patentli üretimi sertifikasıyla Uluslararası Literatüre girmesi sağlanacak.

 

 

 

 

Bu haber toplam 596 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler