1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖNYELİ ATICILARI ÖDÜLLERİNİ ALDI
GÖNYELİ ATICILARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

GÖNYELİ ATICILARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

Her yıl olduğu gibi bu yılda Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü tarafından düzenlenen geleneksel Sporting Yarışması geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günü 115 kişnin katılımı ile gerçekleşmişti. Yapılan müsabakalar sonrasında derece elde eden sporcular ödülle

A+A-

 

 

 

Her yıl olduğu gibi bu yılda Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübü tarafından düzenlenen geleneksel Sporting Yarışması geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günü 115 kişnin katılımı ile gerçekleşmişti. Yapılan müsabakalar sonrasında derece elde eden sporcular ödüllerini aldı. Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli’nin de katıldığı ve ödül verdiği tören Gönyeli Avcılık Atıcılık Kulübü’nde gerçekleştirildi.

Ödül törenine geçilmeden önce Gönyeli kulüp Başkanı Hasan Kolozali kısa bir konuşma yaptı. Hafta sonu gerçekleştirdikleri müsabakalar hakkında olumlu görüş belirten Kolozali,  Büyük Av sezonu öncesi her yıl tekrarladıkları yarışmaların yine güzel bir hazırlık havasında geçildiğini vurgulayarak, ayni şekilde her yıl Büyük Av sezonuna bir hafta kala Sporting Yarışmasına devam edeceklerini vurguladı.

Konuşma sonrası Başarı elde eden sporcular tek tek çağrılarak kupaları takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 674 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler