1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖKTAŞ MİLLİ DUYGU İSTEDİ
GÖKTAŞ MİLLİ DUYGU İSTEDİ

GÖKTAŞ MİLLİ DUYGU İSTEDİ

Süleyman Göktaş, KTFF Karması - Londra Türk Toplumu Futbol Karması karşılaması sonrasında gece hiç uyuyamadığını söyledi

A+A-

 

 

 

 

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Koordinatörü Süleyman Göktaş, kısa bir de konuşma yaparak futbolculara seslendi. Göktaş,  “Milli Takım veya Karması duygusunu benimseyin.”

Spormans Dergisi’nin düzenlediği Nike Lefkoşa Ayın Başarıları Ödül Töreni’nda Nike Lefkoşa Kasım 2011 Ayı Futbolcusu Halil Turan’a (Cihangir) para ödülünü veren Süleyman Göktaş söz isteyip, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Karması’nı oluşturan futbolculara seslendi.

“Futbolumuz çok iyi bir düzeyde gidiyor. Federasyonumuz çok iyi bir düzeye geldi” diyen Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Koordinatörü Süleyman Göktaş, eski bir antrenör, teknik direktör, milli takımları çalıştıran bir kişi Kıbrıs Türk futbolu adına bir isteği olduğunu söyledi.

“KKTC’de oluşturulan gerek karma, gerekse milli takım düzeyinde çok daha iyi bir konumda olmamız gerektiğine inanıyorum” diyen Göktaş, 15 Kasım 2011 tarihinde oynanan KTFF Karması - Londra Türk Toplumu Futbol Karması karşılaması sonrasında, gece uyuyamadığını belirtti.

Göktaş şöyle devam etti:

“Uyuyamadım, Çünkü bizim düzeyimiz bu değil. Bu olmadığına yürekten inanıyorum, inşallah bundan sonraki organizasyonlarda bu milli takım duygusunu veya federasyon karması duygusunu futbolcu kardeşlerim çok daha iyi benimser ve çok daha iyi konumda oluruz.” 

 

Bu haber toplam 871 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler