1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖKTAŞ İLE YENİDEN
GÖKTAŞ İLE YENİDEN

GÖKTAŞ İLE YENİDEN

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği genel kurulunda başkanlığa tek aday olan Süleyman Göktaş, 2 yıllığına daha dernek başkanı seçildi

A+A-

 

 

 Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği genel kurulunda başkanlığa tek aday olan Süleyman Göktaş, 2 yıllığına daha dernek başkanı seçildi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Genel Kurulu dün dernek lokalinde gerçekleştirildi. Kulübün mevcut başkanı Süleyman Göktaş’ın başkanlığaı tek aday olduğu genel kurul saat 19.00’da başladı.

İlk olarak divan kurulu ve sekreterlerin seçiminin yapıldığı genel kurulda, Süleyman Göktaş derneğin faaliyet raporunu okuyarak üyelerin onayını aldı. Daha sonra Hişam Tarazi, derneğin mali raporunu okuyarak üyelerden onay aldı ve Süleyman Göktaş iki yıllığına daha Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği başkanlığına seçildi. KTFAD 2012 – 2014 dönemi yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

 

Süleyman Göktaş (Başkan), Mustafa Borataş (Asbaşkan), Hişam Tarazi (Genel Sekreter), Metin Altınkaya (Muhasip), Hüseyin Cantürk (Veznedar), Turgay Kara (Lefkoşa-Federasyon), Enver S. Simavi (Lefkoşa), Mutafa Özçığ (Lefkoşa), Orçun Kamalı (Dış İlişkiler), Ahmet Dedekorkut (Girne), Vehbi Özerem (Lefkoşa), Ahmet Ogan (Mağusa – Basın), İlhan Kuş, Mustafa Kabasakal (İskele), Ahmet Zaifoğlu (Lefkoşa – Federasyon), Salahi Uçkan (Girne – Lapta), Güvenç Erseven, Ahmet Kırşan, Mustafa Ağa (Denetleme Kurulu), Niyazi Okutan, Sadık Ulupınar, Tözün Tunalı (Disiplin Kurulu)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 449 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler