1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖKMEN ORTAYA ÇIKTI
GÖKMEN ORTAYA ÇIKTI

GÖKMEN ORTAYA ÇIKTI

Gökmen: “Gıyabımızda konuşuyorlar… UBP ile görüşme yok” Bir süredir kayıplarda olan ÖRP’nin Başkan Vekili, İskele Milletvekili Mustafa Gökmen, “Muhalefettesiniz… Ne derseniz deyin, bildiklerini okuyorlar” diyerek

A+A-

 

 

Gökmen: “Gıyabımızda konuşuyorlar… UBP ile görüşme yok”

 

 

ÖRP Başkan Vekili, İskele Milletvekili Mustafa Gökmen, ‘bir süredir kaybolduklarını’ ifade ederken, Hükümet’e de eleştirilerde bulundu.

“Muhalefettesiniz… Ne derseniz deyin, bildiklerini okuyorlar” diyen Gökmen,

UBP’ye katılma iddialarına ‘Öyle bir şey yok… Gıyabımızda konuşuluyor” şeklinde yanıt verdi.

 

UBP YALANLAMADI, ÖRP ‘GÖRÜŞME YOK’

Uzun bir süredir ÖRP’nin kapatılıp, Meclis’te sık sık ‘Nisap sıkıntısı’ çeken UBP’ye katılacağı haberleri kulislerde dolaşılıyor.

UBP yetkilileri bu yöndeki iddiaları yalanlamazken, ÖRP’den ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti. YENİDÜZEN’in ulaştığı ÖRP Başkan Vekili, İskele Milletvekili Mustafa Gökmen, UBP ile herhangi bir görüşmenin yapılmadığını ifade etti.

 

‘ÖZELLEŞTİRME YASASI’NA ÇOK SICAK BAKMIYORDUK’

Saatlerce süren tartışmaların ardından Meclis’ten geçen Özelleştirme Yasası görüşmelerinde de ÖRP’nin olmayışını ‘Çok sıcak baktığımız bir yasa değildi’ sözleriyle açıklayan Gökmen, parti kararı sonucu Özelleştirme Yasası’nın Meclis görüşmesine katılmadıklarını belirtti.

 

‘UBP’YLE GÖRÜŞME YOK…’

UBP’ye katılma iddialarını ‘Öyle bir şey yok’ diyerek yanıtlayan Gökmen, ‘Gıyabımızda konuşuluyor” şeklinde konuştu.

ÖRP Başkan Vekili, İskele Milletvekili Mustafa Gökmen, ÖRP’nin UBP’ye katılımıyla ilgili basında haberler çıktığını ancak herhangi bir görüşmenin olmadığını da söyledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1608 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler