1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'GÖÇMENKÖY’Ü SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ'
GÖÇMENKÖY’Ü SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ

'GÖÇMENKÖY’Ü SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ'

42 yıl sonra yükseldiği Süper Lig’de birinici sezonunu geçiren ve bu sezon Süper Lig’de kalmayı başaran Göçmenköy’de başkan adayı bulunmaması nedeniyle “Göçmenköy ligden çekilebilir” iddialarına tepki koyan eski yöneticililer

A+A-

 

 

 

Göçmenköy’ün kapanacağı haberlerine tepki koyan ve başkan adayı olduğunu açıklayan Turgut Çalıcı’dan çarpıcı açıklamlar

 

 

 

Necmi Belge

 

42 yıl sonra yükseldiği Süper Lig’de birinici sezonunu geçiren ve bu sezon Süper Lig’de kalmayı başaran Göçmenköy’de başkan adayı bulunmaması nedeniyle “Göçmenköy ligden çekilebilir” iddialarına tepki koyan eski yöneticililerden Turgut Çalıcı başkan adayı olduğunu açıkladı.

Olağan Genel Kurul tarihinden beri dört haftadır başkan adayı çıkmayan Göçmenköy’de bu kaos yaşanırken, Turgut Çalıcı’nın başkan adayı olarak çıkması camiada sevinç yarattı.

Konu ile ilgli olarak, YENİDÜZEN’i ziyaret eden Turgut Çalıcı, başkan adaylığı konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

ÇALICI: “ADAYIM”

Turgut Çalıcı, başkan adayı olduğunu ve kulübün sahipsiz bırakmayacaklarını açıkladı. Bu konunda, Göçmenköy’ün çalışmalarına katkı koymak isteyen herkesle çalışmaya hazır olduğunu ifade eden Çalıcı, Göçmenköy Kulübü’nün bugünlere kolay gelmediğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde spor basınında çıkan “Göçmenköy ligden çekilebilir” haberini görünce, Göçmenköy’ün altyapısında futbol oynamış ve dört dönem de yöneticiliğini yapmış biri olarak, Göçmenköy kulübünün sahipsiz olmadığını spor kamuoyuna açıklamak istediğini belirtti.

 

KULÜBE SAHİP ÇIKMAYA DAVET ETTİ

Geçtiğmiz sezon, Süper Lig’de mücadele eden Göçmenköy’e, kendisi gibi Göçmenköy’ü seven ve kendisini Göçmenköylü hisseden herkesi de kulüplerine  sahip çıkmaya davet eden Çalıcı, bunun Göçmenköy halkına bir vefa borcu olduğunu söyledi.

Başkan adaylığını açıkladıktan sonra, düşüncelerini kulübün ileri gelenlerinden fahri başkan Aslan Bıçaklı, eski başkanlardan Ersan Karataş ve Zeki Rado ile paylaştığını dile getiren Çalıcı, bu konunda onların da desteğini aldığını ve bu eski başkanların kendi yanında olduklarını belirttiklerini ifade etti.

 

KADROSUNU AÇIKLAYACAK

Yönetim Kurulunu oluşturmak için çalışmalarıma başladığını ifade eden Çalıcı, önümüzdeki günlerde yönetim kurulu üyelerini  spor kamuoyu ile paylaşacağını vurguladı.

Başkanlık için son müracaat tarihinin 16 Temmuz 2012 tarihi olduğunu anımsatan Çalıcı, bu tarihten önce adaylığını resmen açıklarken, yönetim kurulunu da belirleyeceğini sözlerine ekledi. 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 419 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler