1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMENKÖY KARARLI
GÖÇMENKÖY KARARLI

GÖÇMENKÖY KARARLI

Göçmenköy’de teknik direktör Mustafa Özçığ ikinci devrede hedeflerinin ligde kalmak olduğunu ve bu doğrultuda çalıştıklarını dile getirdi

A+A-

 

 

Ligin ikinci yarı hazırlıklarına geçtiğimiz hafta Perşembe günü kendi sahasında başlayan Göçmenköy’de teknik direktör Mustafa Özçığ ikinci devrede hedeflerinin ligde kalmak olduğunu ve bu doğrultuda çalıştıklarını dile getirdi

 

Çağan Kutgüner

 

Telsim Süper Lig de alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Göçmenköy İdman Yurdu teknik direktörü Mustafa Özçığ ile dün Göçmenköy’ün antreman sahasında ligin ikinci yarı hazırlıkları çerçevesinde bir idman gerçekleştirdi. Gazeteniz YENİDÜZEN’e açıklamalarda bulunan Özçığ, ligin ikinci yarısındaki hedeflerinin ligde kalmak olduğunu söyledi.

 

ÖZÇIĞ: “HEDEF LİGDE KALMAK”

Özçığ yaptığı açıklamada “İkinci yarıdaki takımın şu andaki hedefi ligdeki son 2 takım olmamak, başarabilirsek play out dışına çıkmak” dedi. İkinci yarı hazırlıkları çerçevesinde dört takımla hazırlık maçı yapacaklarını belirten Özçığ, bu maçların 4 Ocak’ta Tatlısu, 7 Ocak’ta Gönyeli, 11 Ocak’ta Baf Ülkü Yurdu ve 14 Ocak’ta Hamitköy olacağını dile getirdi.

 

TRANSFERLER SÜRÜYOR

İkinci yarı hazırlıklarını geçtiğimiz hafta perşembe günü başlayan Göçmenköy diğer yandan da transfer çalışmaları sürüyor. Gönyeliden Çağın ile büyük ölçüde anlaşıldığını belirten Özçığ, Yenicami’den de Galip’i aldıklarını söyledi. Forvete ve orta sahaya iki takviye yapmak isteyen Göçmenköy teknik direktörü Mustafa Özçığ bunların yerli olacağını, şimdiki yabancılarından memnun olduğunu sözlerine ekledi.

 

KANAT VE AYKER KALIYOR

Takımdaki futbolcularla ilgili olarak konuşan Mustafa Özçığ savunmada görev yapan Mehmet Kanat ve orta sahada mücadele eden Mustafa Ayker’in problemlerini çözdüklerini ve bu futbolcuların takımda kalacağını belirtti. Diğer bir Göçmenköy oyuncusu Halil İbrahim durumunda küçük bir pürüzün olduğunu problemini çözmesi halinde takımda kalacağını aksi takdirde takımdan ayrılabileceğini söyleyen Özçığ, Bülent’in transferinin henüz netlik kazanmadığını söyledi. Özçığı, Hüseyin Akkurt’un Baf Ülkü Yurdu’na kiralık olarak transfer olacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 822 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler