1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMENKÖY KALICI OLMAK İSTİYOR
GÖÇMENKÖY KALICI OLMAK İSTİYOR

GÖÇMENKÖY KALICI OLMAK İSTİYOR

Son yıllarda gösterdiği performans ile Süper Lig’e yükselen ve ilk sezonunda kümede kalmayı başaran başkent ekibi Göçmenköy dün Göçmenköy Antrenman Sahası’nda sezonu resmen açtı. Göçmenköy Başkanı Ersan Karataş’ın konuşmasından sonra tek

A+A-

 

 

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e play-out‘da tutunan ve yeni sezonda ligde kalmayı hedefleyen Göçmenköy dün resmi sezon açılışını yaptı. Teknik direktör Osman Yıldızev hazırlık maçları ve transfer konusunda bilgiler verirken, kulübün hedefine de değindi

 

Çağan KUTGÜNER

 

Son yıllarda gösterdiği performans ile Süper Lig’e yükselen ve ilk sezonunda kümede kalmayı başaran başkent ekibi Göçmenköy dün Göçmenköy Antrenman Sahası’nda sezonu resmen açtı. Göçmenköy Başkanı Ersan Karataş’ın konuşmasından sonra teknik direktör Osman Yıldızev yönetiminde sezonu açan kırmızı-lacivertli takım düz koşu yaptı.

 

YOĞUN HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI

Teknik direktör Osman Yıldızev sezonu ilk olarak 3 hafta önce açtıklarını belirtirken bundan önceki dönemde de salonda ağırlık çalışması yaptıklarını belirtti. Cuma günü takım bulmaları halinde okullar sahasında bir hazırlık maçı yapacaklarını söyleyen Yıldızev 23 Ağustos’ta Süper Lig’in yeni ekiplerinden Gençlik Gücü’yle,25 Ağustos’ta Düzkaya ve 1 Eylül’de Hamitköy’le hazırlık maçı yapacaklarını sözlerine ekledi. Bunun dışında 7-9 Eylül’de Düzkaya’da yapılacak futbol turnuvasına katılacaklarını belirtirken bu tarihlerin dışında da hazırlık maçları olacağını söyledi.

 

25-31 AĞUSTOS’TA KAMP

Kampla ilgili de konuşan Yıldızev bu konuda çalışmaların yapıldığını, 25-31 Ağustos tarihlerinde bir kamp gerçekleşeceğini ancak bunun yurt içi mi yurt dışı mı olacağına henüz karar vermediklerini söyledi.

 

KULÜBÜN BÜTÇESİNE UYGUN TRANSFER YAPILACAK

Transfer de kulüp bütçesine uygun bir transfer rotası izleyeceklerini söyleyen Yıldızev yabancı oyuncularının Diba, Tabi ve Halil İbrahim’in olduğunu özellikle Diba’nın ülkemizdeki en iyi orta sahalardan biri olabileceğini söyledi. Yabancı transferinde asıl değerlendirmenin 1 buçuk ay sonra verileceğini söyleyen teknik adam yerli transferde ise Doğuş’un askerliğini bitirip aralarına döndüğünü ve bunun da bir transfer sayıldığını söylerken Metehan’dan Okan’ı transfer ettiklerini ancak bunların yanında ikinci bir kaleciye ihtiyaçları olduğunu sözlerine ekledi.

 

TESİSLEŞMENİN YANINDA FUTBOL TAKIMINA DA ÖNEM VERİLİYOR

Göçmenköy takımının tesisleşmeye önem verdiğini söyleyen Yıldızev bunun yanında da futbol takımına gereken önemi verdiklerini, tesisleşme yaparken takımın küme düşmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 572 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler