1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN’DE KARATAŞ DÖNEMİ
GÖÇMEN’DE KARATAŞ DÖNEMİ

GÖÇMEN’DE KARATAŞ DÖNEMİ

Göçmenköy İdman Yurdu’nun daha önce 4 kez ertelenen Genel Kurulu, dün akşam üstü kulüp lokalinde gerçekleştirildi. Kulüpte daha önce başkanlık yapmış Ersan Karataş, tek aday olarak girdiği Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçildi. Dün akşam

A+A-

 

 

Göçmenköy’ün daha önce 4 kez ertelenen genel kurulu dün gerçekleşti

  

Başkanlığa tek aday olarak giren Ersan Karataş üyelerin oy birliği ile Göçmenköy’ün yeni başkanı seçildi. Karataş yaptığı konuşmada öncelikli hedeflerinin kulübün yan tarafından bulunan salonu büyüterek spor salonuna dönüştüreceklerini, Göçmenköy Sahası’nın tribünlerinin arka kısmında bulunan boş araziye 30 metreye 50 metre genişliğinde bir halı saha yapmayı planladıklarını belirtti

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Göçmenköy İdman Yurdu’nun daha önce 4 kez ertelenen Genel Kurulu, dün akşam üstü kulüp lokalinde gerçekleştirildi. Kulüpte daha önce başkanlık yapmış Ersan Karataş, tek aday olarak girdiği Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçildi.

Dün akşam üzeri 18.30’da kulüp lokalinde gerçekleştirilen Genel Kurul’a Maliye Bakanı Ersin Tatar, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ile Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş katıldı. Göçmenköylülerin ilgi gösterdiği kurulda ilk olarak Divan oluşturuldu. Divan başkanlığına kulüpte daha önce başkanlık yapmış Tahir Hoca, sekreterliklere Erol Beyit ve Fehim Hoca seçildi.

 

ULUPINAR: “DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER”

Divanın oluşturulmasının ardından eski başkan Ramadan Ulupınar bir konuşma yaptı. Ulupınar konuşmasında geçtiğimiz sezon tarihte ilk kez Süper Lig’de mücadele eden ve ligde kalmayı başaran Göçmenköy’e katkısı ve destek olan herkese teşekkür etti.

Ramadan Ulupınar’ın konuşmasının ardından başkanlık seçimine geçildi. Genel Kurul’a tek aday olarak giren Ersan Karataş üyelerin oy birliği ile Göçmenköy’ün yeni başkanı seçildi.

 

KARATAŞ: “ÖNCE TESİSLEŞME, SONRA FUTBOL”

Karataş yaptığı konuşmada öncelikli hedeflerinin kulübün yan tarafından bulunan salonu büyüterek spor salonuna dönüştüreceklerini, Göçmenköy Sahası’nın tribünlerinin arka kısmında bulunan boş araziye 30 metreye 50 metre genişliğinde bir halı saha yapmayı planladıklarını söyledi. Futbola harcadıkları paranın büyük bir kısmını bu projelere harcayacaklarını belirten Karataş, bu sezon ligde zorlanacaklarını ama kimsenin ligi bırakacaklarını zannetmemesini belirtti.  Genel Kurul son olarak dile ve temennilerle son buldu.

 

GÖÇMENKÖY İDMAN YURDU YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Erdoğan Mani, Sedat Safaoğlu, Turgur Çalıcı, Hasan Tertemiz, Refet Uzun, Ramadan Hamidi, Mustafa Hızlıer, Amaç Arnavutoğlu, Hüseyin Ormanlı, Hasan Öksüzoğulları, Aziz Gevrek, Turan Seferler, Zihni Üney, Hasan Yücelen, Aytekin Yağız, Evran Evran, Hasan Haşimoğlu, AlkanBaykent, Hurşit Khan

 

GÖÇMENKÖY İDMAN YURDU DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Günet Tertemiz, Özel Kadıoğlu, Dr. Hüseyin Kebabcıoğlu, Zeki Rado, Mehmet Salih Hoca, Tahir Hoca

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 610 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler