1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN’DE HEDEF PUAN VEYA PUANLAR
GÖÇMEN’DE HEDEF PUAN VEYA PUANLAR

GÖÇMEN’DE HEDEF PUAN VEYA PUANLAR

Ligde önümüzdeki hafta Küçük Kaymaklı ile oynayacak olan Göçmenköy, bu karşılaşmadan puan veya puanlar almak istiyor

A+A-

 

 

 

 

Telsim Süper Ligi’nde geride kalan 19 haftada 17 puan toplayarak 12’nci sırada bulunan Göçmenköy, ligde 42 puanla 2’nci sırada bulunan Küçük Kaymaklı ile deplasmanda karşılaşacak. Hem şampiyonluğu hem de küme düşmeyi oldukça yakından ilgilendiren bu ilginç karşılaşma için Göçmenköy takımı hazırlıklarına devam ediyor.

 

ULUPINAR: “MUHAKKAK PUAN ALMALIYIZ”

Geçtiğimiz haftanın 2 galip takımının karşı karşıya geleceği Kaymaklı – Göçmenköy maçı için, Göçmenköy cephesi oldukça iddialı. Maçla ilgili konuştuğumuz Göçmenköy Kulübü Başkanı Ramadan Ulupınar, Küçük Kaymaklı’nın gücünü bildiklerini ancak Göçmenköy’ün de yabana atılacak bir takım olmadığını belirterek “Kaymaklı maçına puan veya puanlar almak için çıkacağız. Önümüzdeki iki maçta şampiyonluk adayları olan Kaymaklı ardından da Çetinkaya ile karşılaşacağız ve bu maçlardan muhakkak puan almamız gerekir” dedi.

 

“3 PUANLI SİSTEMDE HERŞEY OLABİLİR”

19’ncu hafta maçlarından sonra ligin dibinin oldukça karıştığını da belirten Ramadan Ulupınar “Puan tablosuna baktığımız zaman ligin son 8 sırasında bulunan takımların tümü düşme potası içerisindedir ve 3 puanlı sistemde her şey bir anda değişebilir” diyerek, bu güne kadar oynadıkları maçlarda hakemlerin canlarını çok yaktığını buna rağmen hakem camiasına olan güvenlerinin asla sarsılmadığını söyledi ve “Bundan sonra oynanacak maçlarda hakemlerimizin de çok dikkatli ve tarafsız olmaları gerekir. Çünkü artık yapılacak hatalardan dolayı kaybedilecek puanların telafisi olmaz” dedi.

 

“CAMİAYA TEŞEKKÜRLER”

Göçmenköy taraftarları ve camiasının her zaman yanlarında olduğunu belirten Ulupınar “Bizleri maddi ve manevi olarak her zaman destekleyen, yanımızda olan büyük taraftarımıza kendim ve yönetimdeki arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

Göçmenköy’de Kaymaklı maçı öncesi İbrahim Kabore’nin 4 sarı kartı nedeniyle oynayamayacağı, sakat olan Borga’nın ise oynayıp oynayamayacağının maç günü belli olacağı söylendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 455 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler