1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN SİL BAŞTAN
GÖÇMEN SİL BAŞTAN

GÖÇMEN SİL BAŞTAN

Geçtiğimiz sezon, play-out’ta Süper Lig’de klamayı başaran ancak bu sezon oynadığı dört maçı da kaybeden ve sadece bir gol atabilen Göçmenköy’de teknik adam değişikliğine gidildikten sonra, bu göreve Gönyeli’den ayrılan Hişam Tara

A+A-

 

Ligin dört haftasında puan alamayan Göçmenköy’de yeni teknik adam Hişam Tarazi göreve başladı

 

 

Dün gerçekleşen antrenmanda Başkan Ersan Karataş ve yeni teknik adam Hişam Tarazi, Göçmenköy’ün oynadığı dört maçı unutup artık çıkışa geçme zamanının geldiğini belirtti

 

Necmi Belge

 

Geçtiğimiz sezon, play-out’ta Süper Lig’de klamayı başaran ancak bu sezon oynadığı dört  maçı da kaybeden ve sadece bir gol atabilen Göçmenköy’de teknik adam değişikliğine gidildikten sonra, bu göreve Gönyeli’den ayrılan Hişam Tarazi getirildi.

Bu bağlamda dün Göçmenköy antrenman sahasında takımına ilk antremanını yardımcısı Hasan Öksüzoğulları (Cimi) ile birlikte yağmur altında yaptıran Hişam Tarazi’yi Başkan  Ersan Karataş, onursal başkan Aslan Bıçaklı ve bazı yöneticiler izledi.

 

KARATAŞ “SON DÖRT MAÇI  KAFAMIZDAN SİLDİK”

Antrenmandan önce futbolculara hitaben bir konuşma yapan Başkan Ersan Karataş, bugüne kadar oynadıkları dört maçı unuttuklarını ve adeta sil baştan yaptıklarını söyledi.

Geçtiğimiz sezon da, ligin dördüncü haftasında aynı durumda olduklarını anımsatan Karataş, ondan sonra yaptıkları müthiş bir çıkışla ligde kaldıklarını belirtti.

Çok genç ve koşan bir kadroya sahip olduklarını, yaşanan şansızlılardan sonra halen puansız olduklarını dile getiren Karataş, teknik kadroda yaptıkları kan değişikliği ile yeni bir motivasyon ve ivme kazanacaklarına inandığını ifade etti.

Hişam Tarazi gibi, yeni neslin genç ve başarılı bir teknik adamını göreve getirdiklerini dile getiren Karataş, Hişam Hoca ile başarıyı yakalayacaklarını sözlerine ekledi.

 

TARAZİ : “GÖÇMENKÖY DÜŞMEYECEK”

Başkan Karataş’tan sonra söz alan Teknik Direktör Hişam Tarazi, Göçmenköy’ün ligden düşmeyeceğini iddia etti.

Başkan Karataş’ın dediği gibi, bundan önceki dört maçı unuttuklarını ve yeni bir safhaya girdiklerini söyledi. Bu yeni dönemde, kendilerini ve futbolcularını zor bir dönem beklediğinin altını çizen Hişam Tarazi, bu haftaki Doğan Türk Birliği ve bir sonraki hafta oynayacakları K.Kaymaklı maçına odaklandıklarını belirtirken, bu maçlarda futbolcularına güvendiğini vurguladı.

Tarazi son olarak, oynanmayan hiçbir maçın kazanılmadığını ve kaybedilmediğini ifade ederken, futbolcularının önce kendilerine güvenmeleri gerektiğini ve disiplinli bir şekilde çalışmalarını istediğini sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından çok kısa süren ilk antreman yağmur altında gerçekleşti. Göçmenköy’de sıkı antrenmanların bugün başlayacağı Hişam Tarazi tarafından açıklandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 436 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler