1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN SAHİPSİZ KALMADI
GÖÇMEN SAHİPSİZ KALMADI

GÖÇMEN SAHİPSİZ KALMADI

Geçtiğimiz sezon tarihinde ilk kez çıktığı Süper Lig’de play out maçları sonucunda kalmayı başaran Göçmenköy, uzun bir süredir kulübe yeni bir başkan adayı bulmakta zorlanıyordu. Bir süre önce başkan adayının çıkmaması sonrası aday olduğunu açıklaya

A+A-

 

Göçmenköy 16 Temmuz Pazartesi geniş kapsamlı genel kurul hazırlığında

 

 

TESİSLEŞME VE ALT YAPI... Kulüpte daha önce 2 dönem başkanlık yapan Ersan Karataş, başkan adaylığını açıkladı. Daha önce başkan adaylığını açıklayan Turgut Çalıcı, Karataş’a destek vererek yeni yönetimde yer alacak. Kulübün yeni hedefi ise öncelikli olarak tesisleşme ve alt yapıya yatırım

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz sezon tarihinde ilk kez çıktığı Süper Lig’de play out maçları sonucunda kalmayı başaran Göçmenköy, uzun bir süredir kulübe yeni bir başkan adayı bulmakta zorlanıyordu. Bir süre önce başkan adayının çıkmaması sonrası aday olduğunu açıklayan Turgut Çalıcı’nın ardından daha önce 2 dönem kulüpte başkanlık yapan Ersan Karataş yeniden başkan adayı olduğunu açıkladı. Karataş’ın başkan seçilmesi sonrası Turgut Çalıcı yeni yönetimde görev alacak.

 

KARATAŞ: “İNANDIĞIM İÇİN ADAYIM”

Konu ile ilgili olarak Ersan Karataş ve Turgut Çalıcı, dün öğleden sonra Göçmenköy kulüp lokalinde bir basın toplantısı düzenledi. Başkan adaylığını açıklayan Ersan Karataş, Göçmenköy’ün son zamanlarda sıkıntılı bir süreç geçirdiğini söylerken, yeni dönemde bazı riskler alıp tesisleşmede önemli adımlar atacaklarını söyledi. Yeni yönetim kurulu listesinde 20 kişinin isminin oluştuğu bir ekip kurduklarını söyleyen Karataş, hedeflerinin önümüzdeki yıllarda birkaç başkan adayının çıkacağı genel kurullar yaşamak olduğunu sözlerine ekledi.

Bu işi başaracaklarına inandığı için başkan adayı olduğunu söyleyen Ersan Karataş, Turgut Çalıcı’nın kendilerine destek verdiğini ve yeni yönetimde olacağını söyledi.

 

ÖNCELİKLİ HEDEF TESİSLEŞME VE ALT YAPI

Öncelikli hedeflerinin ise tesisleşme ve profesyonel şekilde çalışan bir alt yapı kurmak olduğunu, sportif başarının ise daha sonra geleceğini söyledi. 16 temmuz Pazartesi akşamı saat 18.30’da geniş kapsamlı bir genel kurul gerçekleştireceklerini söyleyen Karataş, tüm üyeleri kurula katılmaya davet etti.

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde takımı çalıştıran Hasan Topaloğlu ile dirsek temasında olduklarını belirten Karataş, Topaloğlu’ndan süre istediklerini, genel kurulun ardından anlaşmaya varmaları halinde takımı yine Topaloğlu’nun çalıştırabileceğini söyledi. Kulüp lokalinin olduğu yere bir spor salonu yapma düşünceleri olduğunu, statlarının yanında bulunan araziye halı saha yapma düşüncesinde olduklarını söyleyen Karataş, minik takımdan genç takıma kadar profesyonelce çalışacak bir alt yapı düzeni kurmayı hedeflediklerini söyledi.

 

ÇALICI: “HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM”

Daha önce başkan adaylığını açıklayan ancak Ersan Karataş’ın aday olması ile birlikte yönetimde görev almayı kabul eden Turgut Çalıcı, gerek alt yapıda gerekse yönetici olarak Göçmenköy’e hizmet verdiğini söyledi. Ersan Karataş’ın aday olacağını açıklamasından sonra kendisine her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söylediğini belirten Çalıcı, ortak fikirlerinin Göçmenköy’ü layık olduğu yerlere getirmek olduğunu kaydetti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 611 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler