1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN OMUZ OMUZA VERDİ
GÖÇMEN OMUZ OMUZA VERDİ

GÖÇMEN OMUZ OMUZA VERDİ

Telsim Süper Lig’in 22’nci haftasında Lapta’ya 2-0 mağlup olan Göçmenköy’de teknik adam Mustafa Özçığ ile yollar ayrılmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz akşam bir toplantı gerçekleştiren Göçmenköy yönetimi bu sezon

A+A-

 

 

Göçmenköy’ün yeni antrenörü Hasan Topaloğlu, görevi kabul etmesinde futbolcularla yaptığı toplantıda oyuncuların inancı, isteği ve arzusunun kendini ikna ettiğini söyledi. Topaloğlu göreve 4 haftalığına değil, 7 haftalığına geldiğini, yeni takımının play out oynayacağına inandığını sözlerine ekledi

 

Telsim Süper Lig’in 22’nci haftasında Lapta’ya 2-0 mağlup olan Göçmenköy’de teknik adam Mustafa Özçığ ile yollar ayrılmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz akşam bir toplantı gerçekleştiren Göçmenköy yönetimi bu sezon ligde Mağusa Türk Gücü’nü çalıştıran antrenör Hasan Topaloğlu ve teknik direktör Mehmet Merteroğlu ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz akşam sporcularla bir araya gelen teknik heyetin görevi kabul etmesinde sporcuların önemli payı bulunduğu öğrenildi.

 

MERTEROĞLU: “LİGDE KALMAK İÇİN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”

Göçmenköy’ün yeni teknik heyeti, takım ile ilk çalışmasını dün Göçmenköy Stadı’nda gerçekleştirdi. Antrenman öncesi soruları yanıtlayan teknik adam Mehmet Merteroğlu zor bir görev aldıklarını dile getirdi. Merteroğlu “Zor bir görev ama Göçmenköy, 2010 – 2011 yılında savaşarak geldiği Süper Lig’de bu yıl kalan maçlarında yine savaşarak, azmi ile bu ligde misafir değil, devamlı bir takım olduğunu gösterecek. Camia, teknik heyet, taraftar ve futbolcularla bu ligde kalmak için herşeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

 

TOPALOĞLU: “FUTBOLCULARIN İNANCI BENİ İKNA ETTİ”

Antrenör Hasan Topaloğlu görevi kabul etmelerinde futbolcuların payına değindi. Topaloğlu “Pazar akşamı Göçmenköy yönetimi aradığında, bu yıl çalışmayı düşünmediğimi söyledim. Çünkü Mağusa Türk Gücü’nde zirve yarışı esnasında yaşadığımız streste çok yıpranmıştık. Ama gerek Ersan ve Ramadan başkan ve Arslan Bıçaklı ile olan ilişkilerimiz, bir noktada bizi düşünmeye itti. Daha sonra sporcularla yaptığımız toplantıdan sonra sonra onların isteği, arzusu ve bana karşı inançları Göçmenköy’ün ligde kalması için uğraş vereceklerine dair verdikleri söz beni ikna ettiğini söyleyebilirim” diye konuştu.

 

“4 HAFTALIĞINA DEĞİL, 7 HAFTALIĞINA GELDİM”

Kolay bir görev almadıklarını söyleyen Topaloğlu ligde 4 haftalık bir final serisine başalayacaklarını söyledi. Topaloğlu “Biz her haftaya iyi motive olup, Göçmenköy ruhunu sahaya yansıtmaya çalışacağız. Tabi ki özellikle dar kadro içerisinde Kabore’nin cezalı oluşu, bizim için büyük bir sıkıntı ama bu hafta saha ve seyircimiz önünde inşallah taraftarımızla birleşip Ocak maçından galibiyetle ayrılmamız lazım” diye konuştu. Topaloğlu sözlerinin sonunda “Açık ve net söyleyeyim, ben 4 haftalığına değil, 7 haftalığına göreve geldim. Play – out oynayacağımza inanıyorum ve bu takımı ligde tutabilmek için her şeyi yapacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 587 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler