1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN İLE BORGA’NIN YOLLARI AYRILIYOR
GÖÇMEN İLE BORGA’NIN YOLLARI AYRILIYOR

GÖÇMEN İLE BORGA’NIN YOLLARI AYRILIYOR

Göçmenköy ile yıldız futbolcusu Borga Cambaz’ın yolları ayrılıyor. Son yıllarda Göçmenköy’ün tarihinde ilk kez Süper Lig’e çıkış yolunda attığı goller ve oynadığı futbol ile büyük pay sahibi olan Borga’nın önümüzdeki yıl başka bir

A+A-

 

 

Göçmenköy’ün başarılı futbolcusu Borga Cambaz, yeni sezonda başka bir takımda, yeni heyecanlar ve hedefler dorğultusunda futbol oynamak istediğini yönetime ilettiği, Göçmenköy’ün yetenekli futbolcuya herhangi bir kulübün talip olması sonrası kolaylık sağlayacağı öğrenildi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Göçmenköy ile yıldız futbolcusu Borga Cambaz’ın yolları ayrılıyor. Son yıllarda Göçmenköy’ün tarihinde ilk kez Süper Lig’e çıkış yolunda attığı goller ve oynadığı futbol ile büyük pay sahibi olan Borga’nın önümüzdeki yıl başka bir takımda forma giymek istediği öğrenildi.

Sezonun tamamlanmasının ardından Göçmenköy ile görüşen Borga’nın yönetime kulüpten ayrılamk istediği ve önümüzdeki yıl başka bir takımda, yeni heyecanlar ve hedefler doğrultusunda futbol oynamak isetediğini ilettiği öğrenildi. Yönetimin de Borga’nın bu yaklaşımına olumlu karşılık verdiği ve yetenekli futbolcuya herhangi bir kulübün talip olması halinde kolaylık sağlanacağı belirtildi.

 

GİRNE VE LEFKOŞA KULÜPLERİ TALİP

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Borga’ya Lefkoşa ve Girne’de bulunan birkaç kulübün talip olduğu, bu futbolcuyu kadrolarına dahil etmek için girişimde bulunacakları öğrenildi. Borga’nın gelen teklifler sonrası aceleci davranmayacağı ve bir süre düşündükten sonra kararını vereceği edinilen bilgiler arasında.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 562 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler