1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Girne’de fuhuş operasyonu
Girne’de fuhuş operasyonu

Girne’de fuhuş operasyonu

Girne’de biri üniversite öğrencisi, diğeri turist 22 ile 23 yaşlarındaki iki kadını erkeklere pazarladıkları öne sürülen yedisi taksici 9 kişi tutuklandı.

A+A-

Girne’de biri üniversite öğrencisi, diğeri turist 22 ile 23 yaşlarındaki iki kadını erkeklere pazarladıkları öne sürülen yedisi taksici 9 kişi tutuklandı. Tutuklanan zanlılar Z.T, G.K, E.Ç, S.T, B.B, Z.K, N.S, M.K ve C.A dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Duruşmada zanlılar hakkındaki iddiaları aktaran polis, zanlıların Mart-Mayıs 2018 aylarında Girne’de 22 yaşındaki S.Ö. isimli kadın ile 23 yaşındaki Z.K. isimli kadını Türkiye’den turist olarak gelen casino müşterileri ile yurt içindeki şahıslara para karşılığında pazarladıklarını ve gün içerisinde birçok erkekle cinsel ilişkiye girmelerini sağladıklarını söyledi. Polis, ayrıca M.K ile N.S 23 yaşındaki Z.K.’yi saatliği 300 TL, tam günü kapsayan süre içinde 600 TL karşılığında erkeklere pazarladıklarını açıkladı. Fuhuşa teşvik ve fuhuş yolu ile kazanç sağlama suçlarından dolayı tutuklanan zanlılar hakkındaki soruşturmanın tamamlandığını kaydeden polis,  zanlıların teminata bağlanmasını talep etti.

Mahkeme, tüm zanlıların 3 bin TL nakit teminat yatırması, her zanlı için bir kefilin 30 bin TL kefalet senedi imzalaması ve zanlıların 50 bin TL şahsi kefalet senedine imza atması şartları ile teminata bağladı. Mahkeme ayrıca tüm zanlıların haftada 3 gün polise giderek ispat-ı vücut yapmasına emir verdi.  

Bu haber toplam 2243 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler