1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GİRNE 'TURİZM' (!) LİMANI
GİRNE TURİZM (!) LİMANI

GİRNE 'TURİZM' (!) LİMANI

SOSYAL MEDYA BU GÖRÜNTÜLERLE ÇALKALANIYOR! Turistlerin gözü önünde soyundular, çırılçıplak limanda denize girdiler Girne turizm limanındaki “turistik” (!) görüntüler tepki topladı, sosyal medya dün gün boyunca Girne Limanı’nda &

A+A-

 

 

 

SOSYAL MEDYA BU GÖRÜNTÜLERLE ÇALKALANIYOR!


 


Turistlerin gözü önünde soyundular, çırılçıplak limanda denize girdiler

 
Girne turizm limanındaki “turistik” (!) görüntüler tepki topladı, sosyal medya dün gün boyunca Girne Limanı’nda “don atlet” denize girenleri konuştu.
Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte hafta sonları canlılık yaşayan Girne Limanı’nın dertleri bitmek bilmiyor. Turizmin can damarı olan Girne kentimizin en gözde turistik yeri konumunda olan limanda gerek vatandaşlar gerekse turistlerin karşılaştığı sahne insanları isyan ettirdi.

Kendini bilmez bazı kişilerin, kordonboyu (mendirek) bölgesinin en ucunda piknik havasında kayalıklara yerleşerek sergiledikleri uygunsuz görüntü, limandaki başıboşluğu bir kere daha gündeme getirdi.

Kayalıklar üzerinde bira, kola gibi içecekler içip çöplerini etrafa atan, iç çamaşırları ile denize girenlerin, bölgeyi ziyaret eden turistlerin karşılaştıkları sahneler karşısında gerek kentimiz gerekse Kuzey Kıbrıs turizmi için ne kadar kötü bir imaj yarattıklarının farkında olmadan vurdumduymazca davranmaları, bölgeyi ziyaret eden duyarlı vatandaşlarımızın objektiflerinden kaçmadı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2334 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler