1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GG TOP BAŞI YAPTI
GG TOP BAŞI YAPTI

GG TOP BAŞI YAPTI

Bu sezon yeniden Süper Lig’e yükselen Gençlik Gücü, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde dün Attila Topaloğlu Sahası’nda resmi sezon açılışını yaptı. 29 Mayıs tarihinden bu yana fitness çalışmalarını sürdüren GG, ilk kez çim zemine ayak bastı.

A+A-

 

 

Bu sezon yeniden Süper Lig’e yükselen Gençlik Gücü, resmi sezon açılışını dün Attila Topaloğlu Sahası’nda yaptı. Yeni başkan Aydın Soyer ve yönetim kurulunun ilgi gösterdiği ilk antrenmanda soruları yanıtlayan teknik direktör Bülent Aytaç, bu sezonki hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu vurguladı

 

İngiltere Premier Lig takımlarından Fulham, Leicester City ve Watford formaları giyen, son olarak Azerbaycan’ın FK Kabala takımında oynayan Liberya asıllı Hollandalı futbolcu Collins John, GG’nin ilk çalışmasını izledi. Henüz 27 yaşında olan forvet oyuncusunun transferi henüz netlik kazanmadı

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

 

Bu sezon yeniden Süper Lig’e yükselen Gençlik Gücü, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde dün Attila Topaloğlu Sahası’nda resmi sezon açılışını yaptı. 29 Mayıs tarihinden bu yana fitness çalışmalarını sürdüren GG, ilk kez çim zemine ayak bastı. Sezon açılışına Gençlik Gücü’nün yeni başkanı Aydın Soyer ve yönetim kurulu üyeleri ilgi gösterdi. İngiltere Premier Lig takımlarından Fulham, Leicester City ve Watford formaları giyen, son olarak Azerbaycan’ın FK Kabala takımında oynayan Liberya asıllı Hollandalı futbolcu Collins John, antrenmanın bir bölümünü saha kenarında FIFA Menajeri Tekin Birinci ile izledi.

 

AYTAÇ: “HEDEF KALICI OLMAK”

Sezon açılışında sorularımızı yanıtlayan Gençlik Gücü teknik direktörü Bülent Aytaç, Mayıs sonundan bu yana sürdürdükleri fitness çalışmalarının ardından toplu çalışmalara başladıklarını dile getirdi. 2 – 9 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yalova’da bir haftalık kamp planladıklarını dile getiren Aytaç, 11 Ağustostan itibaren haftada 2 olacak şekilde hazırlık maçları yapacaklarını söyledi. Aytaç bu sezonki hedeflerinin Gençlik Gücü’nün asansör takım olmadığını göstermek olduğunu, ilk etapta ligde kalıcı olmak, ilerleyen sezonlarda da çıtayı daha yükseltmek olduğunu söyledi.

 

“YABANCI KONUSUNDA ACELEMİZ YOK”

Yabancı futbolcu transferi ile ilgili soruları yanıtlayan Bülent Aytaç, kadroya dahil edilecek yabancı oyuncuları değerli bir şekilde kullanmaları gerektiğini, aceleci davranmadıklarını söyledi. Transferi gündemde olan Collins John hakkında da konuşan Aytaç, henüz bir anlaşma sağlanmadığını, futbolcunun ülkeyi gezdikten sonra 24 – 25 temmuz gibi ülkeden ayrılacağını söyledi.

 

JOHN İLE HENÜZ ANLAŞILAMADI

Antrenmanın son bölümlerinde FIFA Menajeri Tekin Birinci ile GG sezon açılışını izlemeye gelen Collins John, çalışmayı saha kenarından takip etti. Deneyimli futbolcunun transferinin henüz netlik kazanmadığı, yüksek maliyetinden dolayı net bir karar verilemediği öğrenilirken, futbolcunun takıma dahil olup olmayacağının ilerleyen günlerde belli olacağı belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 608 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler