1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GERİ SAYIM BAŞLADI
GERİ SAYIM BAŞLADI

GERİ SAYIM BAŞLADI

Avrupa Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Euro-Tour 9 Top Bilardo Şampiyonası 5’inci Ayağı için geri sayım başladı.

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu’nun ev sahipliğini yapacağı, Avrupa Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Euro-Tour 9 Top Bilardo Şampiyonası 5’inci Ayağı için geri sayım başladı.

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu Yönetim Kurulu, Cratos Otel’de gerçekleşecek büyük organizasyon için yoğun bir çalışma içerisine girerken; ülkemize gelecek sporcuların kayıtları da devam ediyor.

KKTC Uluslararası 9 Top Bilardo Şampiyonası da Euro-Tour 9 Top Bilardo Şampiyonası 5’inci Ayağı ile birlikte gerçekleşecek. Bugüne kadar KKTC Uluslararası 9 Top Bilardo Şampiyonası için 70; Euro-Tour 9 Top Bilardo Şampiyonası 5’inci Ayağı için 24 ülkeden 150 sporcu kayıt yaptırdı.

Çalışmaların yoğunluğuna dikkat çeken Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, bu sayının artacağına emin gözü ile bakıyorlar. KKTC Uluslararası 9 Top Bilardo Şampiyonası için en az 100; Euro-Tour 9 Top Bilardo Şampiyonası 5’inci Ayağı için ise en az 200 sporcu bekleniyor.

Euro-Tour 9 Top Bilardo Şampiyonası 5’inci Ayağı, 6 ayaktan oluşan ve Avrupa Genel Klasmanı’na puan veren yarışmalardan biri olduğundan, ülkemiz bilardo severleri Avrupa’nın en iyi bilardocularını bire bir izleme olanağına sahip olacaklar.

 

 

 

 

Bu haber toplam 391 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler