1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GEREDE KAMPI TAMAMLANDI
GEREDE KAMPI TAMAMLANDI

GEREDE KAMPI TAMAMLANDI

Yurt dışındaki 8 günlük kamp çalışmalarını tamamlayan Bostancı Bağcıl bugün adaya dönüyor.

A+A-

 

ABDULLAH ZAİFOĞLU (KTSYD/Gerede)

 

Yurt dışındaki 8 günlük kamp çalışmalarını tamamlayan Bostancı Bağcıl bugün adaya dönüyor. Kamp boyunca özellikle sabah antrenmanlarında daha çok koordinasyon, çabukluk, kuvvet, dayanıklılık çalışmalarına ağırlık verildi. Öğlenden sonra yapılan çalışmalarda genellikle teknik ve taktik çalışmaları yaptılar. Bugün sabah yapılacak antrenmandan sonra kara yolu ile İstanbul’a gidecek olan kafile akşam saat 21.50’de hava yolu ile adaya dönecek. Devrim, Berkem ve Ertaç özel işleri nedeniyle dün adaya döndüler. Futbolculardan Derviş, Coşkun ve genç oyuncu Ali kamp ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.                                                             

 

KOLCU: “FUTBOL OYNAMAK İSTİYORUM”                                                                                         

Takımda yardımcı antrenör olarak da görev yapan Derviş Kolcu “burada çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Çalışma ortamı çok güzel. Tek sıkıntımız takımdaki eksiklerimizi tamamlamamış olmamız. Mevcut kadromuz çok iyi ve kaliteli” diyerek kadroyu güçlendirdikleri taktirde  ligde iyi işler yapacaklarına inandğını söyledi.

Kendi transferiyle ilgili olarak belirsizliğin kendisini rahatsız ettiğini belirterek “içimdeki futbol oynama isteği çok fazla. Transferim gerçekleşirse atrenör futbolcu olarak oynayacağım, yoksa  yardımcı antrenörlük görevimi sürdüreceğim” dedi.                          

 

ULUSOY: “ÇOK ÇALIŞARAK LİGE KADAR HAZIR OLACAĞIM”

Bu sezon yeniden Bağcıl’ın kadrsuna kattığı Coşkun, Bağcıl’da oynayacağı  için mutlu olduğunu belirterek “burada iyi bir çalışma ortamında çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Maç eksiğimi çok çalışarak kapatacağım. Tecrübeli ve deneyimli bir kadromuz var. Bu takıma kaliteli yabancı oyuncular katarsak zirveyi çok zorlayacağız” dedi.                           

 

TEMELCİ: “TAKIMIMA FAYDALI OLMAK İSTİYORUM”                                                                   

Takımın genç oyuncularından Ali ise kampla ilgili “Çok iyi bir arkadaşlık ortamında yorucu ama faydalı bir kamp yaptık. Belki yorulduk ancak bunun karşılığını ligde alacağız. Ben kendim burada çok çalıştım, takımıma faydalı olmak istiyorum. Takımda yaratılacak rekabet ortamıyla ligde iyi bir yer alacağımıza inanıyorum”dedi. 

 

 

Bu haber toplam 405 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler