1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GENEL KURUL 1 EYLÜL'DE
GENEL KURUL 1 EYLÜLDE

GENEL KURUL 1 EYLÜL'DE

GÜNDEM DEVLET KATKISI... Kulüpler Birliği yönetim kurulu toplantısında Devlet Katkısı ile ilgili olağanüstü genel kurul tarihi olarak 1 eylülü belirledi.

A+A-

 

 

 

 

 

Kulüpler Birliği, geçtiğimiz Pazartesi günü gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında aldığı kararları yayınladığı bir genelge ile açıkladı. Buna göre kulüplere verilen devlet katkısı ve kulüplerin diğer sorunlarının tartışılıp gerekli görülmesi halinde yetkili komite veya komitelerin oluşturulacağı olağanüstü genel kurul tarihi olara 1 Eylül Cumartesi saat 10.00 olmasına karar verildi.

Gerçekleşecek genel kurulda yönetim kurulu ve komitelerde boş üyeliklerin atanmasına karar verilirken, katılan üyelere “Başkan Urcan Vangöl ile Çetinkaya’da 100 gün” isimli kitabın dağıtılmasına karar verildi.

 

TÜZÜK KURULTAYI 15 EYLÜLDE

Kulüpler Birliği ayrıca Türük Kurultayı’nın toplanma tarihini de belirledi. Buna göre Tüzük Kurultayı 15 eylül Cumartesi saat 10.00’da yapılacak. Bu tarihe kadar üyelerin tüzük ile bilgilendirilmesine karar verilirken, kurultaya katılacak üyelere Dr. Okan Dağlı’nın “İki Toplumlu Futbolcular” kitabının dağıtılacağı belirtildi.

 

TEMSİLCİ AKÖZER

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun 2013-2014 futbol sezonunda yürürlüğe girmesi planlanan sözleşmelerle ilgili oluşturduğu komiteyle ilgili karar alan Kulüpler Birliği yönetim kurulu, kendilerinden talep edilen üyenin Mehmet Aközer olmasına karar verdi. Aközer’in bu komitede yarı profesyonel lig doğrultusunda çalışma yapmasına ve kulüplerin çıkarları doğrultusunda görev lamasına karar verildi.

 

SEMİNER VE KONFERANSLAR

Kulüpler Birliği ayrıca ilerleyen tarihlerde düzenleyecekleri seminer ve konferanslar ile ilgili olarak da kararlar aldı. Gündemde olan Futbolcu Sağlığı, Futbolda Şike ve Şiddet, Kulüplerde Kurumsallaşma isimli seminer ve konferansların Eğitim ve Sağlık Komitesi başkanı Mehmet Kadri’nin Girne Amerikan Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi ve Doğu Akdeniz Üniversitesi ile yapacağı görüşmelerden sonra basın ve üyelere duyurulmasına karar verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 404 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler