1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GENÇLERDE HEYECAN YÜKSELDİ
GENÇLERDE HEYECAN YÜKSELDİ

GENÇLERDE HEYECAN YÜKSELDİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen“Fergün Denizcilik Gençler Futbol Turnuvası”nda “A” Grubu’nda Çetinkaya, ilk maçta Türk Ocağı’nı 3-1, ikinci maçında Ozanköy’ü de 4-3&#

A+A-

 

 

 

Fergün Denizcilik tarafından her yıl düzenlenen Gençler Futbol Turnuvası’nda yarı finale yükselen takımlar belli oldu

 

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen“Fergün Denizcilik Gençler Futbol Turnuvası”nda “A” Grubu’nda Çetinkaya, ilk maçta Türk Ocağı’nı 3-1, ikinci maçında Ozanköy’ü de 4-3’le geçerek grubu lider olarak tamamladı. Türk Ocağı ise Ozanköy’ü 3-1 yenerek bu gruptan yarı finale yükselen ikinci takım oldu. “B” Grubu’nda ise Yenicami, Düzkaya’yı 4-2, Doğan Türk Birliği’ni ve Lapta’yı aynı skorla 4-0 yenerek grubu 9 puanla lider tamamlamayı başardı. Bu grupta Lapta aldığı iki galibiyetle ikici olarak yarı finale yükselmeyi başardı. Düzkaya ise Doğan Türk Birliği karşısında 4-2 galip gelerek bu grup da üçüncülüğü elde etti.

Gol krallığı yarışmasında ise Lapta’dan Gürkan attığı 5 golle önde giderken, bu futbolcuyu Yenicami’den 4 golle Enes, 3 golle ise Yenicami’den Ahmet Buzlukcu ve Türk Ocağı’ndan Mehmet Uçar takip ediyor.

Turnuva da yarı final maçları bugün oynanacak. Günün programı şöyle:

                                                                    

Yer: Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı

Saat: 15.15 Çetinkaya - Lapta

Saat: 17.15 Yenicami - Türk Ocağı

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 748 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler