1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GENÇLERDE FİNAL ZAMANI
GENÇLERDE FİNAL ZAMANI

GENÇLERDE FİNAL ZAMANI

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü'nün Şht. Hüseyin Akil Hoca, Mehmet Semmedi, Nihat Akterzi, ve Yildiray Fenercioglu anisina düzenledigi 5.gençler futbol ani turnuvasi önceki gün oynanan maçlarla basladi. Gazimagusa Doktor Fazil Küçük Stadinda gerçeklestirilen

A+A-

 

 

 

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü'nün Şht. Hüseyin Akil Hoca, Mehmet Semmedi, Nihat Akterzi, ve Yildiray Fenercioglu anisina düzenledigi 5.gençler futbol ani turnuvasi önceki gün oynanan maçlarla basladi.
Gazimagusa Doktor Fazil Küçük Stadinda gerçeklestirilen gençler futbol turnuvasi ilk gününde oynanan maçlarda, Mehmetcik ile Dumlupinar arasinda oynanan  maçin normal süresi 3-3 esitlikle tamamlandi.Mehmetcik rakibi Dumlupinar'i penalti atislari sonrasinda 4-2, maçtan da 7-5 galip ayrilarak finale yükseldi.Günün ikinci maçinda ise Magusa Türk Gücü ile Gençler Birligi karsi karsiya geldi.Maçi 4-2 kazanan Magusa Türk Gücü finale yükselen diger bir ekip oldu.Alinan bu sonuçlardan sonra Magusa Türk Gücü ile Mehmetçik final, Dumlupinar ile de Gençler Birligi üçüncülük mücadelesi verecek.
MTG Şht. Hüseyin Akil Hoca, Mehmet Semmedi, Nihat Akterzi, Yildiray Fenercioglu gençler futbol ani turnuvasi final ve üçüncülük maçlari 19 Eylül Pazartesi günü yapilacak. Maçlarinin ardindan düzenlenecek ödül töreninde turnuvaya katilan tüm takimlara alacaklari derecelere göre kupalar, maçlari yöneten hakemlere ve merhumlarin ailelerine plaketler yetkililer tarafindan verilecek. Program Söyle :Dr.FK Stadi:

19 EYLÜL PAZARTESİ
Saat : 14:30 Dumlupinar - Gençler Birligi (Üçüncülük)
Saat : 16:30 Magusa Türk Gücü - Mehmetçik (Final)
Ödül Töreni : Saat 18:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 662 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler