1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GENÇLER ŞAMPİYONU KIZILER
GENÇLER ŞAMPİYONU KIZILER

GENÇLER ŞAMPİYONU KIZILER

Kuzey Kıbrıs Darts Birliği’nin geçtiğimiz akşam genç dartsçılar için puanlı 2’nci ayak turnuvasını gerçekleştirdi.

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Birliği’nin (KKDB) geçtiğimiz akşam genç dartsçılar için puanlı 2’nci ayak turnuvasını gerçekleştirdi. Gönyelideki birlik lokalinde gerçekleşen Gençler Ferdi Darts Turnuvasının sponsorluğunu Oşan LTD üstlendi.

Gecede genç dartsçılar birbirinden güzel ve çekişmeli müsabakalar ortaya koyarken turnuvanın birinciliğini Özder Kızıler elde etti. Finalde rakibi Özder Kızıler’e kaybeden Batuhan Behlül turnuvada 2’nciliği elde ederken, 3’ncülüğü ise Ekim Özgüvenli elde etti.

Geçen yılın başarılı ve Gençler Şampiyonu Ergün Gülenler turnuvanın 2’nci turu sonunda elenerek turnuvada sonunda ancak 4’ncülükle yetindi.

Çekişmeli ve heyecanı yüksek turnuvada yan ödüller ise En Yüksek Sayı atan Özenç Koloz 160 olurken, En Yüksek Sayıdan bitiren Özder Kızıler(110 darts) ve En Az Dartsta bitiren yine 17 Ok ile Özder Kızıler oldu.  KKDB 3’üncü ayak puanlı Ferdi Gençler Turnuvası yarın Özkan Büfe Sponsorluğunda yarın gece KKDB Lokalinde gerçeklecek.

Oşan Ltd’in sponsorluğunda gerçekleşen puanlı 2.ayak Ferdi Gençler Turnuvası sonunda sporcuların puanlaması ve sıralaması şöyle oluştu;

 

1.Sedat Sedatgil -14 Puan

2.Batuhan Behlül-10 Puan

3.Özder Kızıler-10 Puan

4.Ergün Gülener-9 Puan

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 531 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler