1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GENÇLER FIRSAT BULACAK
GENÇLER FIRSAT BULACAK

GENÇLER FIRSAT BULACAK

Yenicami’de yaşanan teknik adam değişikliği sonrası siyah beyazlılar dün Osman Emiroğlu ve Ulus Nasıroğlu nezaretinde ilk çalışmasını yaptı. Osman Emiroğlu ilk 2-3 maçın çok önemli olduğunu ve devre arasına en azından ilk 4 içerisinde girmek istedik

A+A-

 

 

 

Yenicami’de yaşanan teknik adam değişikliği sonrası siyah beyazlılar dün Osman Emiroğlu ve Ulus Nasıroğlu nezaretinde ilk çalışmasını yaptı. Osman Emiroğlu ilk 2-3 maçın çok önemli olduğunu ve devre arasına en azından ilk 4 içerisinde girmek istediklerini söyledi

 

Emiroğlu: “Biz çok büyük paralar harcayıp büyük transferler yapmak yerine kulübün özkaynakları ile beraber gençlerin fırsat bulması ile uğraşıyoruz. Bizim zaten burada olmamızın nedeni bu. Yoksa bu sorun başka şekille de çözülürdü”

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Telsim Süper Lig’in 2’nci haftasında Lefke’ye mağlup olduktan sonra Yenicami yönetimi aldığı bir karar ile teknik direktör İltaç Karayel ve antrenör Sertaç Karayel ile yolları ayırma kararı almıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından takımın başına Osman Emiroğlu ve idari menajer olarak Ulus Nasıoğlu getirildi. Kabuk değişimine giden siyah beyazlılar Emiroğlu nezaretinde ilk çalışmasını dün Gönyeli Stadı’nda gerçekleştirdi. Antrenmanda asker olan İbrahim Çıdamlı yer almazken, hafif sakatlıkları bulunan Erdoğ ve Joseph takımdan ayrı düz koşu yaptı. Çalışmada Ulus Nasıroğlu da yer aldı.

 

EMİROĞLU: “İLK 2-3 MAÇ ÇOK ÖNEMLİ”

Antrenman öncesi sorularımızı yanıtlayan Osman Emiroğlu bir an önce puansızlıktan kurtulup ara döneme ilk 3 veya 4 içerisinde yera alarak girmek istediklerini söyledi. Emiroğlu “Sonuçta öz güvenini kaybetmiş bir takımla başlıyoruz. Takım istenilen seviyedeki performansı ilk 2 haftada gösteremedi. Ama biz Yenicami’nin performansının bu noktada olmaması gerektiğini, potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. Bazen işler yolunda gitmeyebilir. Hem takımın geleceğinin şekillenmesi, hem de içinde bulunduğumuz sezonun şekillenmesi adına yakın dönemdeki antrenmanları çok verimli ve iyi geçirmeyi planlıyoruz. Bu noktada da özellikle 2-3 maç bizim için çok önemli. Bir an önce bu puansızlıktan kurtulup ara döneme ilk 3 veya 4’ün üçerisinde girmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

 

“GENÇLER FIRSAT BULACAK”

Emiroğlu sözlerinin devamında yönetimin beklentisinin takımın sadece bu sezonki performansı değil geleceği ile ilgili olduğunu belirtti. Emiroğlu “Biz çok büyük paralar harcayıp büyük transferler yapmak yerine kulübün özkaynakları ile beraber gençlerin fırsat bulması ile uğraşıyoruz. Bizim zaten burada olmamızın nedeni bu. Yoksa bu sorun başka şekille de çözülürdü. Olabildiğince gençlerin önünü açmak, var olan oyuncuların da performansını arttırma düşüncesindeyiz” diye konuştu.

 

KAYHAN BULUT VE MEHMET ÇİL

Kaliteli bir ekip olduklarını belirten Emiroğlu Kayhan Bulut ve Mehmet Çil’in önümzüdeki hafta çalışmalara başlayacağını ve fiziksel antrenmanlar yapacaklarını söyledi. Bu oyuncuları ara döneme kadar hazır etmeyi düşündüklerini belirten Emiroğlu “Biz oyunculara şans verme taraftarıyız. Beklenen gelişmeyi sağlarlarsa ikinci devrede kadromuzda olacaklar” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler