1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GENÇLER BİRLİĞİ HEDEFE KİLİTLENDİ
GENÇLER BİRLİĞİ HEDEFE KİLİTLENDİ

GENÇLER BİRLİĞİ HEDEFE KİLİTLENDİ

Telsim 2’nci Lig Doğu Grubu’nda liderliğe yükselen Gençler Birliği, yeniden Birinci Lig’e yükselme hedefine kilitlendi. Sezon başında puan kayıpları yaşamasına rağmen çabuk toparlanan kırmızı siyahlılar, geçen haftaki Akıncılar galibiyet

A+A-

 

 

Gençler Birliği Teknik Direktörü Aydın Çırakoğlu: “ Liderliği bırakmaya niyetimiz yok”

 

KAYA EMİROĞLU

 

Telsim 2’nci Lig Doğu Grubu’nda liderliğe yükselen Gençler Birliği, yeniden Birinci Lig’e yükselme hedefine kilitlendi. Sezon başında puan kayıpları yaşamasına rağmen çabuk toparlanan kırmızı siyahlılar, geçen haftaki Akıncılar galibiyetiyle bu sezon ilk kez liderliği yakalamayı başardılar.

 

ÇIRAKOĞLU: “LİDERLİĞİ BIRAKMAYA NİYETİMİZ YOK”

 

Gençler Birliği Teknik Direktörü Aydın Çırakoğlu, liderliğe geç de olsa ulaşmayı başardıklarını belirterek sezon sonuna kadar bırakmaya niyetleri olmadığını vurguladı. Önlerinde zor maçlar olduğuna dikkat çeken Çırakoğlu, Akova ve Vadili maçlarını ardı ardına kazanmayı amaçladıklarını belirtti. Puan farkını açmayı da istediklerinin altını çizen Çırakoğlu, yedi maç üst üste kazanmış olmalarının takım adına motivasyonlarını daha da arttırdığını ifade etti. Bu sezon yeni transferlerle adeta yeni bir takım oluşturulduğuna dikkat çeken Çırakoğlu, futbolcuların kaynaşmasıyla çok daha iyi bir ortama sahip duruma geldiklerini belirtti.

 

TARAFTAR DESTEĞİ VE YÖNETİME TEŞEKKÜR

 

Taraftarlarının her geçen hafta kendilerine daha fazla destek verdiğine işaret eden Çırakoğlu, bu desteğin devamını istedi. Başkan ve yönetime de teşekkür eden Çırakoğlu, hem başkan hem de yönetimin üzerine düşeni yerine getirdiğini ve takım için gerekli çalışmaları yapmaya gayret ettiğini vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 907 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler