1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GELSİN YENİ ARABALAR!
GELSİN YENİ ARABALAR!

GELSİN YENİ ARABALAR!

UBP Hükümeti, ekonomik kriz yaşandığı gerekçesiyle çok sayıda mali tedbiri uygulamaya geçirirken, bir yandan da tüm kabinenin makam araçları ve Cumhurbaşkanlığı’na refakat eden bir aracın da değiştirilmesi için karar aldı. Edinilen bilgiye göre

A+A-

 

 

 

UBP Hükümeti, ekonomik kriz yaşandığı gerekçesiyle çok sayıda mali tedbiri uygulamaya geçirirken, bir yandan da tüm kabinenin makam araçları ve Cumhurbaşkanlığı’na refakat eden bir aracın da değiştirilmesi için karar aldı.

 

Edinilen bilgiye göre, yeni alınacak 10 adet Mercedes ve 1 adet Grand Cherokee Jeep marka araçların toplam değeri yaklaşık 575 bin euro değerinde…

 

Bakanlar Kurulu 7 Mart Çarşamba günü yaptığı toplantısında, resmi gazetede yayımlanmaması kaydıyla, tüm kabinenin makam araçlarının yenilenmesi amacıyla yaklaşık 60 bin euro değerinde olan 1 adet Mercedes E 250 CGI Avantgrade AMG, yaklaşık 50 bin euro değerinde olan 9 adet Mercedes E 250 CGI marka araçların alınması konusunda karar üretti. 

 

Bakanlar Kurulu, araç değişiminde Cumhurbaşkanlığı’nı da unutmadı.  Kararda ayrıca, Cumhurbaşkanlığı’na refakat eden bir aracın da değiştirilerek yaklaşık 65 bin euro değerinde olan 1 adet Grand Cherokee Jeep alınması da yer alıyor. 

 

Haberin ayrıntıları bugün gazeteniz YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1918 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler